12 maja 2016

„Soy Luna” wkrótce na Disney Channel!

"Violetta jest nastolatką obdarzoną niezwykłym talentem do śpiewania, o czym sama jeszcze nie wie. Zdolności wokalne odziedziczyła po matce, znanej piosenkarce, która zginęła w tragicznym wypadku, gdy Violetta była jeszcze małą dziewczynką..." Pamiętacie to? Kilka lat temu każdy mógł przeczytać o nowym serialu Disney'a w internecie. Nikt nie przypuszczał, ze osiągnie on taki sukces, a jego aktorzy staną się idolami tysięcy osób na całym świecie. Już nie długo w polskiej telewizji ruszy nowa produkcja Disney'a. Czy okaże się ona strzałem w dziesiątkę? Kiedy zobaczymy nowy serial w telewizji? Wszystkie informacje znajdziecie w rozwinięciu posta. Zapraszam!

„Soy Luna” od 16 maja w Disney ChannelJuż dokładnie 16 maja o godzinie 18:00 na antenie Disney Channel zagości nowa, muzyczna produkcja pt." Soy Luna". Zobaczymy w niej m.in. Ruggero Pasquarelli, który zdobył nasze serca rolą Federico w serialu" Violetta". Teraz u boku serialowej Luny, odgrywanej przez 16-letnią Karol Sevilla będzie podbijał prawdziwy tor wrotkarski!


Oto krótkie przedstawienie fabuły serialu:
Luna jest nastolatką z Meksyku, która szczęśliwie jedzie przez życie na wrotkach. Jak każda dziewczyna w jej wieku, mieszka wraz ze swoją rodziną, chodzi do szkoły i ma swoją grupę znajomych. Ma również pracę jako dostawca w restauracji typu fast food. Luna spędza większość swojego czasu na wrotkach na nabrzeżu swego ukochanego miasta, słuchając piosenek skomponowanych przez jej najlepszego przyjaciela, Simóna. Ale jej życie przybiera jednak niespodziewany obrót, gdy jej rodzice otrzymują propozycję niemożliwą do odrzucenia... , jutro rodzina Valente musi opuścić swój ukochany dom i przenieść się do innego kraju, do Argentyny. Luna musi przystosować się do nowego życia, nowych przyjaciół i nowej szkoły, gdzie spotyka się świat luksusu i elit, który niewiele ma z nią wspólnego. Luna szuka schronienia w swojej jeździe na wrotkach, a przez nie odkrywa tor dla wrotkarzy, który oferuje nowy wszechświat na kołach. Podczas tego nowego etapu w swoim życiu Luna rozwija swoją pasję do jazdy i tańca na wrotkach, i odkrywa drogę do nowych przyjaciół, pierwszej miłości i swojej prawdziwej tożsamości.

Informacje zaczerpnięte z:https://pl.wikipedia.org/


Będziecie oglądać serial?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…