8 maja 2016

Książka na podstawie filmu w Polsce?!W internecie już od dawna głośno na temat premiery filmu "Tini - nowe życie Violetty" (w Polsce już 1 lipca). Już po pierwszej premierze w Amsterdamie (relacja tutaj) w internecie ukazały się zdjęcia i krótkie filmiki dotyczące filmu. Premiera w większości krajów, w których się odbyła, zakończyła się wielkim sukcesem, zdecydowanie jest to film roku wśród fanów "Violetty", a także nowych widzów, którzy zobaczą Martinę i obsadę z innej strony. W Hiszpanii ukazała się już książka na podstawie tego filmu, czyżby u nas miała ona również swoją premierę? Więcej w rozwinięciu posta ;)

To już potwierdzone! Książka na podstawie filmu pojawi się już 13 czerwca, to dosyć wcześnie, iż premiera filmu będzie dopiero 1 lipca, więc fani będą mogli przeczytać całą fabułę filmu. Jak już wspominałam w Hiszpanii również pojawiła się już książką, lecz różni się ona, i to bardzo, od polskiej wersji. Mianowicie mam tutaj na myśli okładkę, nie za bardzo wyobrażam sobie jak tak książka będzie z nią wyglądała. Zdecydowanie Hiszpańska wersja jest lepsza, ale to tylko moje zdanie. Poniżej macie zdjęcia dla porównania.Cena książki (przedpremierowo) wynosi 27,99 zł, jeżeli chodzi o cenę, jaką zapłacicie za książkę w empiku lub innym sklepie po premierze wynosi ona 34,99 zł, wiec jest to dosyć dużo. Moje uczucia co do tej książki są mieszane, raczej wolę przejść się do sklepu i obejrzeć egzemplarz przed jego zakupem. Co do tego czy okładka będzie miękka czy nie jeszcze nic nie wiadomo.

Opis książki: Cokolwiek się zdarzy, osoba, która powróci będzie inna niż Violetta, którą wszyscy znają. Jestem tego pewien. Violetta jest już gwiazdą, ale wcale nie tak łatwo jest żyć w świecie fleszy. Trasa koncertowa i napięty harmonogram sprawia, że to niemal niemożliwe spotkać się z Leónem wraz z plotkami na jego temat.. Nagle wszystko, czego Violetta była pewna staje się wątpliwe. Uciekając przed burzą życia, Violetta przybywa na Sycylię do domu Izabelli, przyjaciela rodziny i patronki młodych talentów. A tam, pomiędzy górami i wspaniałymi drzewami cytrynowymi nadszedł czas, aby posłuchać swojego serca i odkryć Tini, jej prawdziwe ja. Oto książka na podstawie filmu. 

  Tak wygląda książka mniej więcej. W komentarzach możecie napisać co o tym myślicie, bo chciałabym dowiedzieć się co myślicie o tym wszystkim :) Pamiętajcie, premiera filmu 1 lipca!

Co o tym sądzicie? Macie zamiar kupić książkę? Wybieracie się do kina na film?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…