18 kwietnia 2016

"Tini- Nowe życie Violetty" w polskich kinach!

Polskie kina powoli udostępniają na swoich stronach informacje na temat filmu" Tini- El Gran Cambio de Violetta". Pierwszym z nich jest Multikino, które podało datę premiery, krotki opis filmu oraz polski zwiastun. Choć do pierwszej emisji filmu w Polsce zostało jeszcze trochę czasu na stronie kina fani już rozpoczęli swą aktywność! W rozwinięciu posta znajdziecie informacje ze strony, link do niej oraz zwiastun. Zapraszam!
O filmie Tini: Nowe życie Violetty

Film „Tini: Nowe życie Violetty” z porywającymi motywami muzycznymi i nowymi postaciami będzie nie lada gratką zarówno dla zagorzałych fanów Violetty, jak i dla nowych widzów. Scenariusz autorstwa Ramona Salazara Hoogersa, odzwierciedlając wątki z poza ekranowego życia Tini, opowiada o tym, jak opuszcza ona świat Violetty i samotnie wyrusza po nieznane dotąd doświadczenia. To, co wydarzy się podczas zaledwie jednego lata, odmieni ją zarówno jako osobę, jak i artystkę.


Będzie to pierwszy fabularny film Martiny „Tini” Stoessel, sensacyjnej debiutantki i piosenkarki, która właśnie podpisała kontrakt z wytwórnią Hollywood Records. Dołączą do niej inni członkowie obsady serialu „Violetta”: Jorge Blanco, Mercedes Lambre i Clara Alonso. W przedsięwzięciu w reżyserii Juana Pablo Buscarini weźmie też udział wielokrotnie nagradzana hiszpańska aktorka Ángela Molina, która ma za sobą role w filmach największych twórców, takich jak Luis Buñuel, Giuseppe Tornatore, Ridley Scott czy Pedro Almodóvar. Ponadto w roli nowych przyjaciół Tini wystąpią młodzi aktorzy z Hiszpanii, Włoch i Holandii.
Więcej informacji znajdziecie na stronie kina: klik

Obejrzycie film? 
Idziecie na premierę?

Informacje zaczerpnięte ze strony: www.multikino.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…