23 kwietnia 2016

(teledysk) Light your heart - Jorge BlancoW tym roku tyle się dzieję, a to dopiero początek. Ten rok jest zdecydowanie najbardziej ekscytującym i zaskakującym wśród fanów Violettowej obsady. Niestety ta historia dobiegła końca, a aktorzy ruszają w swoją stronę, rozwijać karierę. Jedną z tych osób jest Jorge Blanco, który jest w trakcie nagrań swojej solowej płyty, która ma się ukazać jeszcze w tym roku. Wraz z obsadą filmu "Tini - el gran cambio de Violetta" wyruszył w mini trasę, aby promować film, ale o tym w innym poście. Przejdźmy do najważniejszego, a mianowicie chodzi o publikację jego pierwszego teledysku do piosenki "Light your heart", która znajdzie się nie tylko na płycie Blanco, jak i także w filmie.

Długo wyczekiwany przez Jorgistas na całym świecie, teledysk, który ukazał się wczoraj zrobił furorę wśród fanów Jorge. Teledysk ma już ponad 60 tys wyświetleń, jednym się podoba, innym nie, być może dlatego, iż Jorge nie pokazał w tej piosence swoich możliwości wokalnych, lub dlatego, iż artysta nie napisał tej piosenki i być może nie czuł się w niej za dobrze. W każdym razie czekam z niecierpliwością na jego cały album. Poniżej macie teledysk wraz z piosenką, jestem ciekawa co wy o tym myślicie, podzielcie się swoją opinią w komentarzach.


Co o tym sądzicie? Podoba wam się piosenka? Czekacie na cały album Jorge?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…