4 kwietnia 2016

Spotkaj obsadę na premierze filmu " Tini- El Gran Cambio De Violetta"

Od momentu, kiedy pojawił się oficjalny zwiastun filmu" Tini- nowe życie Violetty", każda Vilover z niecierpliwością czeka na 1 lipca, kiedy to w Polsce odbędzie się premiera właśnie tego filmu. Lecz nie tylko Polska myśli
o filmie, inne kraje również. Kilka dni temu pojawiły się plotki o koncercie obsady filmu w Amsterdamie, w Holandii. Plotki, plotkami, ale zawsze jest w nich male ziarnko prawdy, dlatego kilka informacji się zgadza. Cala sprawa dotyczy właśnie Holandii, gdzie fani będą mogli zobaczyć na żywo obsadę filmu o Tini oraz obejrzeć film przedpremierowo w kinie!
Więcej szczegółowych informacji znajdziecie
w rozwinięciu posta! Zapraszam!Tina in Concert to wydarzenie, które odbędzie się 23 kwietnia w Holandii z okazji #TiniFesstje. Jest to specjalny festiwal dla fanów Violetty. Własnie podczas tej imprezy fani będą mogli obejrzeć film w towarzystwie samej Martiny Stoessel! Przed emisja filmu Tinita zaśpiewa jeszcze piosenki z filmu. Cale wydarzenie odbędzie się w jednym z teatrów w Amsterdamie.


Oczywiście w festiwalu będzie mógł wziąć udział każdy, kto zakupi specjalny bilet na te okazje. W przeliczeniu na nasze polskie złote, cena takiego biletu to około 100 złotych. Myślę, ze jest to jak najbardziej odpowiednia cena: przedpremierowo obejrzany film oraz spotkanie z obsada! Festiwal będzie trwał od 9:30 do 13:30 23 kwietnia. 


Chcielibyście taki festiwal w Polsce??

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…