30 marca 2016

Kolejna nagroda dla Diego!!!

Gala Melty Fans odbyła się dość dawno, bo niecały miesiąc temu, jednak tak ważnego dla nas, Vilovers, wydarzenia nie można pominąć. Jak mówi tytuł posta, na owej gali pojawił się Diego Dominquez oraz jego dziewczyna Clara Alonso. Zakochana para 15 lutego poleciała do Francji, gdzie miała odbyć się wspomniana przeze mnie oficjalna gala podsumowująca glosowanie Melty Future Awards 2016. Już w tytule posta zdradziłam dlaczego Diego pojawił się na rozdaniu nagród, ale przecież nie wiecie za co ją otrzymał, hahah... Dlatego zapraszam was do dalszej części posta, gdzie znajdziecie wszystkie potrzebne informacje i zdjęcia!

Diego nominowany być w kategorii Cool is everywhere. Oprócz niego nominacje dostała dobrze nam znana Lucia Gil oraz kilka innych utalentowanych osób. Gala odbyła się 16 lutego. Przed jej rozpoczęciem, na czerwonym dywanie Diego i Clarita rozdali kilka autografów, zrobili sobie zdjęcie z fanami.
Diego zwyciężył i został gwiazdą przyszłości 2016 roku. Poniżej znajdziecie filmik oraz mnóstwo zdjęć Clary i Diego z tegorocznej gali Melty Fans. GRATULACJE DIEGITO!!!


Cieszycie się z sukcesu Diego?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…