23 marca 2016

Płyta Tini już wkrótce!Wiadomość z ostatniej chwili! Ten tydzień rozpoczął się bardzo emocjonującą dla wszystkich Tinistas, godzinę temu Tini na swoim instagramie dodała zdjęcie okładki jej solowego albumu!
A także... więcej w rozwinięciu posta ;)

 Tini udostępniła zdjęcie, na którym widać cały spis piosenek, które znajda się na jej pierwszej płycie. Jest tam m.in. singiel" Siempre Brillaras" oraz duet Tini i Jorge. Pod tytułem" Light Your Heart" kryje się piosenka wykonana tylko przez Jorge Blanco!!! Przypominam, ze premiera singla Tinity już jutro!


Internet szaleje, 18-letnia Martina ma za sobą setki występów na żywo, sam serial Violetta zrobił furorę na całym świecie, a serialowe piosenki znają miliony nastolatków i dzieci. Każdemu było trudno rozstać się z Violettą, dzięki niej Martina mogła pokazać wszystkim swój talent, dziś rozwija go nagrywając swój pierwszy album! A właściwie to niedawno nagrania zostały zakończone, a dziś Tini rozwiała wątpliwości co do okładki krążka.


Fani są wniebowzięci, już nie mogą się doczekać premiery albumu,  którą zaplanowano na   
29 kwietnia. Jednak na razie nie potwierdzono czy premiera odbędzie się tego samego dnia w Polsce. Tini na bieżąco będzie nas informować o dalszych  planach związanych z jej karierą.
Już dziś wieczorem udzieli wywiadu, gdzie będziecie mogli zadawać jej pytania, oczywiście po hiszpańsku, o 20:00 czasu polskiego tutaj. To nie jedyna wiadomość. Codziennie panna Stoessel będzie zdradzać nam po jednej niespodziance! Jak myślicie, co to będzie? Może lista utworów lub teledysk do jednej z jej piosenek? 


Być może dziś wieczorem dowiemy się czegoś więcej na temat solowego krążka artystki. 
Pozostało nam tylko czekać na więcej informacji ze strony Martiny. Pamiętacie, że już 21 marca są urodziny naszej Tinki! Robimy jakąś akcje? Niedługo również rocznica pierwszego koncertu Violettowej ekipy w naszym kraju, kto z was był wtedy? Pamiętacie te emocje? Piszcie w komentarzach, bo jesteśmy tu dla was i dzięki wam ten blog wciąż działa, dlatego śmiało piszcie swoje propozycje co do akcji dla naszych idoli i nie tylko!

Jak wam się podoba okładka płyty? Cieszycie się? Będziecie oglądać dzisiejszy wywiad?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…