25 marca 2016

(Nowości) Tini - nowe życie ViolettyInternet huczy na temat Martiny Stoessel, 19-letniej dziewczyny, która kiedyś miała wielkie marzenia, a dziś jej nazwisko jest znane na całym świecie. Już niedługo premiera jej pierwszego albumu, premiera filmowa "Tini - nowe życie Violetty", a pod koniec roku artystka zamierza wyruszyć w trasę koncertową po Ameryce i Europie. Już niedługo będziemy mogli usłyszeć jeden z jej utworów, ponieważ premiera będzie już 25 marca. Po więcej zapraszam do posta ;)

Wczoraj w sieci ukazał się nowy trailer do filmu "Tini - nowe życie Violetty", który swoją premierę będzie miał 1 lipca w Polsce. Ku naszemu zaskoczeniu mogliśmy obejrzeć ten krótki materiał z polskim dubbingiem. Jest tam już coś więcej na temat fabuły filmu, a także wiemy więcej o postaciach, które się pojawią.


Film "Tini – nowe życie Violetty" z Martiną "Tini" Stoessel w roli głównej będzie nie lada gratką zarówno dla zagorzałych fanów fenomenu Violetty, jak i dla nowych widzów. Scenariusz filmu, odzwierciedlając wątki z poza ekranowego życia Tini, opowiada o tym, jak opuszcza ona świat "Violetty" i samotnie wyrusza po nieznane dotąd doświadczenia. To, co wydarzy się podczas zaledwie jednego lata, odmieni Violettę zarówno jako osobę, jak i artystkę.


Wczoraj również ukazało się nowe zdjęcie promocyjne. Oczywiście nie mogło zabraknąć samej Martiny, tuż za nią widzimy Leona i Caio, dwaj chłopcy, którzy walczą o serce Violetty. Czy i tym razem Leonetta zwycięży? Czy Tini/Violetta wybierze Caio czy Leona? Tego dowiemy się 1 lipca.


Violetta ma dość. Nie może wyjaśnić plotek, które krążą na temat jej chłopaka, gdyż Leon jest zajęty pracą nad albumem i teledyskami w LA. W tajemniczym liście otrzymuje zaproszenie do Włoch. Castillo pod presją otoczenia postanawia wyjechać i odpocząć od świata show biznesu. Isabella - dyrektorka szkoły dla młodych artystów - wita Violettę z otwartymi ramiona. Mała wioska staje się drugim domem dla Violetty, poznaje tam mnóstwo wspaniałych ludzi, a także dwie dziewczyny, w krótkim czasie powstaje między nimi więź, której nie da się zniszczyć. Wkrótce poznaje również chłopaka, Caio, który jest kapitanem jednej z łodzi. Rodzi się z tego coś więcej.


  Czy Violetta na zawsze zapomni o Leonie? Czy Caio stanie się jej prawdziwą miłością? Leon gdy tylko dowiaduje się o wyjeździe, natychmiast postanawia wyruszyć za Violettą, Towarzyszy mu również Ludmiła, niestety jedyny statek jaki prowadzi do Włoch płynie z baranami. Podczas jednego lata życie Violetty odmieni się na zawsze. Czy odkryje swoje prawdziwe ja? Czy zwiazek Violetty i Leona przetrwa? Czy Caio na zawsze zagości w jej sercu?

Jak myślicie, czy związek Leona i Violetty przetrwa? Co Isabella ma wspólnego z przeszłością Tini? Jak to wszystko się zakończy?

1 komentarz:

  1. Dzięki za wspaniały post! Dużo się dowiedziałam. Dzięki!

    OdpowiedzUsuń

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…