8 lutego 2016

Candelaria ma niespodziankę!

Bezpośredni odnośnik do obrazkaCandelaria ostatnio uwielbia zaskakiwać swoich wiernych fanów. Zaraz po zakończeniu trasy koncertowej Violetta Live zabrała się do pracy nad swoją książką. Potem przyleciała na jej promocje do Polski, a teraz? Podczas pobytu w naszej ojczyźnie, na spotkaniu w Krakowie, rudowłosa dziewczyna przyznała się do pewnej rzeczy, która wywołała wstrząs w świecie Vilovers. Chcecie wiedzieć co to takiego? Zapraszam do dalszej części posta!Otóż, podczas krótkiej rozmowy i odpowiedzi na pytania od fanów Cande została zapytana o nadchodzące plany, o to, czy je ma. Na co dziewczyna odpowiedziała, ze już w marcu zaczyna nagrywać piosenki na swoja debiutancka płytę! Sami zobaczcie:


Możemy przypuszczać, ze na płycie znajdzie się jakiś utwór po angielsku, oprócz oczywiście po hiszpańsku. Dodatkowo możliwy jest duet Cande ze swoim chłopakiem, Ruggero Pasquarelii, który śpiewa na prawdę cudownie!

Bezpośredni odnośnik do obrazka 

Cieszycie się z planu Candelarii? 
Kupicie płytę?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…