6 stycznia 2016

Candelaria jako ambasador marki Maybelline!

Trasa koncertowa Violetta Live zakończyła się już bardzo dawno, kilka miesięcy temu, a mimo to, wszyscy członkowie obsady zaczynają prace nad własnymi, solowymi płytami, angażują się w sesje zdjęciowe, udzielają wywiadów lub rozpoczynają prace na wielkim ekranie. Candelaria Molfese zaskoczyła wszystkich i została ambasadorką marki Maybelline, znanej marki z kosmetykami. Udzieliła kilku porad i wzięła udział w sesji zdjęciowej. Jesteście ciekawi, jak dziewczyna sobie poradziła?
Zapraszam do dalszego czytania!


Jak wiadomo Cande kocha mode a tym bardziej kosmetyki i makijaż, który jest jej specjalnością. Argentynka dla Maybelline New York nagrała trzy spoty reklamowe i zrobiła zdjęcia promujące. Powstała również specjalna strona reklamująca kosmetyki polecane przez Cande( przejdź do strony). Niestety, żaden z produktów, które pokazuje artystka nie jest dostępny w Polsce.

 

Jak wam się podoba sesja zdjęciowa?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…