5 stycznia 2016

Cande odwiedzi Polskę! To już potwierdzone! Candelaria Molfese przyjedzie do Polski na promowanie swojej książki
 "Świat Cande". Po więcej informacji zapraszam w rozwinięciu posta :)

Już od dawna w internecie szumi na temat premiery książki Cande, każda fanka/fan czeka, aby już mieć na swojej półce książkę panny Molfese. Spodziewałam się, że artystka odwiedzi ponownie nasz kraj, lecz nie , że nastąpi to w tak szybkim czasie. Jak wiecie premiera zaplanowana jest na 2 lutego, lecz spotkanie odbędzie się wcześniej. Candelaria zawita do nas już 30 stycznia 2016. Spotkanie odbędzie się w Warszawie, a dokładniej
w jednym z centrum handlowych, Blue City. Informacja pojawiła się na stronie centrum z planem wydarzeń na najbliższe miesiące. Dla niektórych z was może to być problem, iż spotkanie z odbędzie się w Warszawie. Bądźmy dobrej myśli, ponieważ jest szansa, że Cande odwiedzi również inne miasta. Organizatorzy mają kontakt z managerami artystki i zobaczą co da się zrobić. 

                "Spotkanie z Cande z "Violetty"

 Candelaria Molfese to jedna z głównych bohaterek bijącego rekordy popularności na świecie serialu dla nastolatków „Violetta”. Pod koniec stycznia przyjedzie do Polski, by promować swoją książkę „Świat Cande. Mój pamiętnik, Twój pamiętnik” i Blue City zostało wybrane na miejsce jej spotkania z fanami. 

 Serial „Violetta” ma w Polsce ogromne grono wiernych fanów, w zeszłym roku na spotkanie z jego inną gwiazdą – Lodovice Comello przyszło 3,5 tysiąca fanów. Tym razem ten rekord może zostać pobity.  Podczas spotkania z Cande gwiazda będzie podpisywała swoją nową książkę, która jest czymś w rodzaju pamiętnika Cande, ale jednocześnie jest w niej też dużo miejsca na własne zapiski. Cande zamieściła w nim swoje porady dotyczące dbania o siebie, od makijażu, fryzury po zdrowe przepisy.

Data premiery książki zaplanowana jest na 2 lutego, ale spotkanie odbędzie się przed premierą.
Na spotkaniu zapewne będzie można kupić biografię Candelarii. Książkę możecie zamówić na stronie empika w cenie 29,49 zł. Zapewne podczas spotkania cena będzie wynosiła ok. 36 zł.
 Nie wiem dokładnie jak to będzie wyglądać, ale zapewne będzie tak jak w przypadku Lodo, na którym pojawiło się ponad 3 tys. fanów. Organizatorzy zapewniali nas, że każdy otrzyma autograf i będzie mógł zrobić sobie zdjęcie z artystką, lecz tak się nie stało. Więc bądźcie tam około 2 h wcześniej iż może być "tłoczno" (to mało powiedziane).

 


Jeżeli pojawią się dalsze informacje w związku z spotkaniem to zaktualizuje posta. Został nie cały miesiąc, więc spróbujcie zorganizować sobie transport :) Ja niestety nie mogę tam być lecz życzę aby wasze marzenia się spełniły i żebyście mogli spotkać swoich idoli! Również żyje w nadziei iż uda się zorganizować spotkanie w innym mieście, tym czasem możemy urządzić spam na tt o przyjazd Cande do innych miast. Z góry mówię abyśmy się nie kłócili o to do którego miasta ma przyjechać  tylko razem spełnili nasze marzenia.

Chcecie kupić książkę? Wybieracie się na spotkanie? Co o tym wszystkim myślicie?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…