30 września 2015

Samuel w Polsce!To co działo się wczoraj to dopiero początek...

2 dni temu do naszego kochanego kraju zawitał sam Samuel! Nasz kraj bardzo mu się spodobał i postanowił tu wrócić, lecz również w innej sprawie. Mianowicie chodzi o to, aby cieszyć się życiem, pomagać sobie wzajemnie. Samu przyjechał aby nam to powiedzieć: "Życie ma wartość".
W poniedziałek w jednej z poznańskich szkół odbyło się spotkanie z Samuelem. Uczniowie mogli zadawać mu pytania, Samu chciał nam przekazać, że trzeba wierzyć w Boga, cieszyć się z każdej chwili, bo życie szybko leci.

  Mówił, dużo o samo okaleczaniach, liczba takich osób z roku na rok jest większa, kiedy zobaczył statystyki nie wierzył własnym oczom. Po przemowie i wywiadach Samuel przygotował dla nas niespodziankę! Zaśpiewał piosenkę, którą napisał specjalnie dla polskich fanów!: "Polska, kocham Cię,..."

Potem przyszedł czas na zdjęcia i autografy! Każdy z przybyłych mógł poprosić o autograf i zrobić sobie selfie z Samu. nie wiem jak wy, ale chciałabym być na ich miejscu! #SamuelEnPolonia
Wszystko mogliście obejrzeć na żywo dzięki panu Marcinowi Melanowiczowi.
Oczywiście wszystko co powiedział Samuel oraz nawet tekst piosenki zostały przetłumaczone w naszym języku. Co prawda organizatorzy nie byli za bardzo zorganizowani, ale i tak nic nie zdołało popsuć nam tej pięknej chwili! Samu opowiadał o swojej pracy na planie serialu, oraz o pobycie i koncertach w Polsce. Zapewniał iż wróci do nas nie raz więc bądźmy cierpliwi i cieszmy się ostatnimi chwilami Samuela w naszym kraju.


A jeżeli chodzi o tą kwestię to plany się nieco zmieniły. Samuel zostaje w Polsce tylko do jutra.
Dobra wiadomość dla fanów z Warszawy: jutro odbędzie się tam spotkanie pod zamkiem Królewskim na placu o godzinie 15:30. Tam możecie spotkać Samuela ostatni raz podczas tej wizyty aktora w Polsce.Podczas tych dni spędzonych w Polsce Samu postanowił odwiedzić szpitale i domy dziecka, wesprzeć i dodać otuchy innym. Rozdawał również autografy i robił sobie zdjęcia z fanami. Na każdym kroku Samuel uświadamia nam, że warto pomagać.
Tak właśnie Samuel spędził te trzy wspaniałe dni w Polsce. A jutro ostatnie spotkanie z fanami!
Nie obeszło się bez prezentów dla naszego "Czarnego Polaka". Samu poczuł się w Polsce jak w domu, cieszę się, że sprawiliśmy aby tak było. Dziękuje za wasze zaangażowanie.Najprawdopodobniej już niebawem w telewizji ukażę się wywiad z Samuelem. Na twittera dodał zdjęcia z wywiadu nagranego wczoraj. Cieszę się, że pierwsze miejsce w trendach zajął hashtag #SamuelEnPolonia, Samu na pewno to docenił, jak i cały trud, który włożyliśmy w przygotowania dla niego.
Udało wam się spotkać Samu i zdobyć autograf? Cieszycie się, że nas odwiedził?     Jak myślicie, kiedy do nas powróci?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…