30 września 2015

Gwiazdy" Violetty" w DDTVN

Od ostatniego koncertu Violetta Live w Polsce minęło już bardzo dużo czasu. Wtedy nasze gwiazdki gościły w polskiej telewizji, udzielały wielu wywiadów dla polskiej prasy. Zauważyłam, ze na blogu nie pojawił się ani jeden post z nagraniami wywiadów z programu Dzień Dobry TVN. Wtedy na fotelu gościł Jorge Blanco, Martina Stoessel oraz Mercedes Lambre. Warto przypomnieć sobie te cudowne chwile, kiedy obsada gościła u nas w ojczyźnie i obejrzeć te krótkie wywiady. Zatem, zapraszam do dalszej części posta!Jorge Blanco - bożyszcze nastolatek w Polsce!


Szaleją za nim nastolatki na całym świecie. Jorge Blanco w popularnym serialu "Violetta" gra chłopaka głównej bohaterki. Z meksykańskim aktorem i piosenkarzem spotkała się w Polsce, podczas trasy koncertowej, dziennikarka Ula Chincz. Opowiedział jej m.in.: o najbardziej szalonych spotkaniach z fanami, ulubionym fragmencie koncertu Violetta - Live, swojej dziewczynie i tym, czy kumpluje się z kolegami z planu. Czy są jakies ciemne strony jego bajkowego życia? Kim będzie Jorge Blanco za 10 lat? O czym marzy?


 


Violetta. Jaka jest prywatnie?


W ramach trasy „Violetta Live” 2015 aktorzy popularnego serialu wystąpili też w Polsce. Z odtwórcami głównych ról spotkała się Urszula Chincz. Jak wygląda życie Martina Stoessel w trasie? Czy nie zazdrości rówieśnikom wolnego czasu? Czy ma czas na spotkania z przyjaciółmi? Postanowiliśmy też dowiedzieć się, za co polskie fanki kochają Violettę.Co sadzicie o wywiadach? 
Chcecie, aby obsada wróciła kiedyś do Polski?

Informacje zaczerpnięte ze strony: http://dziendobry.tvn.pl/

1 komentarz:

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…