18 czerwca 2015

Welcome Lodo in Poland: Krótkie podsumowanie pobytu Włoszki w Polsce

Kilka dni temu Sony Music PL udostępnił krotki filmik, który podsumowuje cały pobyt Lodovici Comello w Polsce, kiedy to dziewczyna przyjechała do nas na promocje swojej książki i płyty" Mariposa". Nagranie zawiera również fragmenty zarejestrowane podczas spotkania z fanami w centrum handlowym Arkadia w Warszawie. Zapraszam do oglądania i dalszej części posta!


A to krotki opis, który umieścił Sony Music PL do filmiku:

8-9 maja 2015 r. Lodovica Comello odwiedziła Warszawę, aby promować swoją najnowszą płytę "Mariposa" (http://bit.ly/1B0CFjL), ogłosić datę pierwszego koncertu w naszym kraju i spotkać się z tysiącami polskich fanów! Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej z tego wydarzenia! Przypominamy, że bilety na jedyny koncert #LODOLIVE w Warszawie 28.06.2015 można nabyć m.in. tutaj:

Eventim.pl : http://bit.ly/1J8b32AEbilet.pl http://bit.ly/1JbZEgCTicketpro.pl :http://bit.ly/1LNUTJZDo zobaczenia na #LODOLIVEWARSAW!

Kto z was był na spotkaniu z Lodo?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…