24 czerwca 2015

U kogo ubiera się obsada? -Tini Stoessel

Chciałabym Wam przedstawić zupełnie nową serię wymyśloną przez Alex, która nosi tytuł "U kogo ubiera się obsada?". Posty będą zawierały krótkie opisy marek ubrań i butów, które noszą na sobie i reklamują aktorki z obsady serialu. Na pierwszy ogień idzie oczywiście nasza Tini :)

Bezpośredni odnośnik do obrazka

1.Ricky Sarkany i Sofia Sarkany- bardzo znana argentyńska marka, która jest dla Tini jej numerem jeden. W butach od Sarkany, Tini chodzi na co dzień oraz zakłada je również na jej wszystkie publiczne wystąpienia. Sofia Sarkany zawiera również kolekcję ubrań, którą Martina ubóstwia.
Dodam, że koszt takich butów to od kilku do kilkunastu tysięcy złotych. Ricky Sarkany


Sofia Sarkany

Strona internetowa Sarkany: www.rickysarkany.com

2. Pago Chico- firma założona przez Estefanię Rubio-prawniczkę, która postanowiła zająć się ręcznym szyciem ubrań i toreb, które zyskały ogromną popularność. Nic dziwnego, są one prześliczne! Nasza Tini je uwielbia.


Instagram Pago Chico: instagram.com/pagochico


3. ASTRO- z tej firmy Martina kupuje swoje piękne stroje kąpielowe.


Instagram ASTRO: instagram.com/astrobsas

4. Veronica De La Canal- suknie wieczorowe, na eleganckie przyjęcia, jak i suknie ślubne. Gdy Tini szykuje się wielkie wyjście, prawie zawsze ma na sobie wtedy sukienkę z Veronica De La Canal.


Strona internetowa VDLC: veronicadelacanal.com5. Marimba London Style- na poniższym zdjęciu Tini ma na sobie spodnie i T-shirt tej znanej młodzieżowej marki:
Tumblr Marimby: bymarimba.com

6. Pozostałe marki:

-Mery Racauchi meryracauchi.tiendanube.com


-DmLizzy instagram.com/DmLizzy (torebka)
Jak podoba Wam się styl Tini? 
Kupilibyście te ubrabia, gdyby były dostępne?
:)2 komentarze:

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…