14 czerwca 2015

Eska.pl: Czy będzie czwarty sezon Violetty?

Dwa dni temu skończył się najważniejszy serial, które zmienił moje życie o 180 stopni. Kiedy rozpoczęłam naukę w gimnazjum, rozpoczęła się" Violetta". Teraz, kiedy kończę swoją edukację i zmieniam szkołę, skończył się również serial. Tak wiele wydarzyło się w tym okresie 3 lat, że nie da sie zliczyć. Na pewno, największym moim osiagnieciem jest ten blog. Jednak nie o tym teraz mowa. Eska.pl, jeden z najpopularniejszych portali internetowych udostępnił wczoraj arrtykuł o 4 sezonie Violetty. Czy trzeci sezon to już koniec? A może zupełny początek? Zapraszam do czytania!

Violetta 4, czyli czwarty sezon Violetty, to marzenie fanów serialu. Wprawdzie koniec Violetty po trzech odsłonach produkcji jest jak na razie oficjalną wersją, to szanse na nowy sezon są i to całkiem niemałe! Zobaczcie już teraz, co mówi się o czwartym sezonie Violetty!


Violetta 4 to marzenie fanów serialu

Violetta 4 jest gorącym tematem, po tym jak oficjalnie serial Violetta skończył się. To właśnie o czwartym sezonie Violetty fani produkcji marzą po 12.06.2015 - właśnie wtedy został wyemitowany ostatni odcinek Violetty 3 na polskim Disneyu. Czy nie ma więc szans na Violettę 4? Okazuje się, że nowy sezon Violetty nie jest do końca przekreślony. Co więcej, jej kontynuacja wydaje się być jedną z bardziej rozsądnych decyzji, jaką może podjąć Disney. Oczywiście sztab odpowiedzialny za tytuł jak na razie milczy, ale dlaczego miałby zrezygnować z jednego z najprawdopodobniej najbardziej kasowych projektów w historii stacji?

Być może serial zaliczy więc małą przerwę związaną chociażby z trasą koncertową Violetta Live. W końcu nie da się kręcić kolejnych odcinków koncertując po całym świecie. Tu pojawia się pytanie, co z obsadą Violetty 4. Od dawna mówi się przecież, że część aktorów grających w serialu chce rozwijać się już poza Disneyem. Dobrymi opcjami wydają się nowe postacie lub rozwinięcie wątków pobocznych... lepsze to niż nic, prawda?
Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko trzymać kciuki za Violettę 4 i cierpliwe czekać na oficjalne oświadczenie w tej sprawie. A nawet jeśli czwarty sezon Violetty nie powstanie, to z załogą serialu można się spotkać podczas koncertów w Polsce! Dokładnie tak, występy w ramach Violetta Live w 2015 roku już 22 sierpnia w Warszawie oraz 25 i 26 sierpnia w Krakowie.
Źródło: www.eska.pl
Prawdą jest, że wszystko się kończy, rozpoczyna coś nowego. Może i w tym przypadku nasz serial wróci kiedyś na antenę w nowej odsłonie? Trzymajmy kciuki! Chcielibyście, aby powstał kolejny sezon" Violetty"? Co miałoby się w nim wydarzyć?

2 komentarze:

  1. ja bym chciała 4 sezon violetty chciałabym żeby w nim się wydarzyło że leon oświadczy się violetcie i wogule nie bendą się kucić

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja bym chciała w 4 sezonie Violetty żeby Leon oświadczył się Violettcie.German, Angie,Violetta,Leon,Francesca,Ludmiła,Federico,Diego, Camila,Broadway przyjechali do Polski !!!

    OdpowiedzUsuń

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…