1 maja 2015

Świat Violetty z innej strony cz. 3To już trzecia część "Świat Violetty z innej strony". Zapraszam do posta.
W 3 części zajmiemy się youtuberkami, które nagrywają vlogi oczywiście z Violetty, vlog z koncertu, spotkania, a także vlogi pogadankowe.

Czas na dziewczynę, którą już poznaliście, ale również nagrywa vlogi, również niedługo pojawi się jej vlog z VL w Rotterdamie.


 

kolejna świetna youtuberka! Zobaczcie sami. Nagrywa vlogi pogadankowe, ale też vlog z VL.


 


 

kolejna wspaniała dziewczyna wielbiąca Violetta tak jak my! Zapewne znacie ją z bloga Magia Disneya/Violetta!
 


Poznajcie Domkę! Prowadzi kanał na youtube i również była na koncercie Violetty.
Czas na Klaudię z kanału Claudia Dreams! poznałam ją osobiście i wierzcie mi jest bardzo miłą i sympatyczną osobą, kocha Violettę i zrobi wszystko aby ich zobaczyć! Jej Vlog z koncertu pojawi się niedługo więc bacznie obserwujcie jej kanał! Nagrała vlogi pogadankowe, ale musiała je usunąć.


 

Już ostatnia Violettowa youtuberka to Maria Mika! Zobaczcie jej kanał! nie była na koncercie, ale vloga z sierpniowego VL zobaczycie po koncercie w Krakowie!


 


Mam nadzieję, że ta część również wam się spodobała. Napiszcie na jaki temat chcecie kolejną część! Znów covery, może ulubione youtuberki, a może wasze ulubione youtuberki, Jeżeli chcecie aby wasze ulubione youtuberki pojawiły się w kolejnym poście to podajcie linki do ich kanałów.

Na koniec macie jeszcze mój Vlog z koncertu!


 

 

Podobał wam się post? Kogo wy oglądacie na youtube? 

Byliście na koncercie, będziecie w sierpniu?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…