21 kwietnia 2015

Violettowe aplikacje na telefon! (Skrót wszystkich aplikacji z Violettą) #1

Przygotowałam dla was taki nietypowy post, w którym znajdziecie trochę informacji o aplikacjach (na Google Play od razu mówię) o Violettcie, bądź z nią powiązane. Taką serię będę prowadzić jak na razie na blogu bo aplikacji jest dużo i nie zmieściłyby się w jednym poście. Zapraszam na część pierwszą!
1. Karty Do Wirtualnej Zabawy z Violettą

Tą aplikację każdy dobrze zna,ponieważ można było zakupić karty potrzebne do tej apki w sieci sklepów Biedronka. Teraz są dostępne tylko w sklepach takich jak Empik czy Smyk
Jak działa aplikacja?
Jeśli mieliście już kartę, starczyło wprowadzić kod z karty do aplikacji a pojawiała wam się zawartość karty. Na kartach znajdują się zawartości takie jak karaoke do śpiewania, nauka tańca, filmiki z opisami postaci, "pocztówkami", poradami makijażowymi itd.

Moja ocena aplikacji: 4/5 (zajmuje bardzo dużo pamięci i dość często się zacina)

2. Violetta Karaoke

W tej aplikacji znajdziecie podkłady KARAOKE do większości piosenek z serialu.
Jak działa aplikacja?
Starczy wybrać piosenkę i śpiewać!!!

Moja ocena: 4/5 (potrzebne Wi-fi, nie do wszystkich piosenek jest podkład)

3. Violetta Secret Diary


To nic innego niż sekretny pamiętnik! Tę aplikację stworzono ze względu na pamiętnik głównej bohaterki serialu. Nie każdy posiada pamiętnik? Od dzisiaj może go mieć na telefonie!
Jak to działa?
Na początek zakładasz hasło by nikt nie włamał ci się do pamiętnika. Wybierasz temat, datę i piszesz! Nie potrzebuje wi-fi do działania!

4. Meme generator Violetta!

Twórz własne memy, ale tym razem... z Violettą!
Jak to działa?
Wybierasz zdjęcie z galerii (chodzi o galerię w aplikacji), wpisujesz tekst, dodajesz dodatki... i gotowe! Bądź kreatywna, a potem udostępniaj znajomym!


Moja ocena: 5/5 (Nie mam zastrzeżeń do aplikacji, może jest trochę mało zdjęć w galerii, ale popatrzmy z przymróżeniem oka)

Każda aplikacja z wymienionych jest bezpłatna! Już niedługo kolejny post z tej serii! Macie jakieś ulubione aplikacje z Violetty? Podawajcie przykłady do kolejnego postu!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…