21 kwietnia 2015

Ruggero w FW En Vivo + akcjaWszystkich dobiło odejscie Ruggero z trasy. Duża część kupiła bilety ze względu na niego. Ale nasz Włoch nie traci czasu, ma w zanadżu nowy projekt. Zapraszam do posta.

Aktor już raz zagościł w tym programie, podobnie jak większość ekipy.
Wywiad odbędzie się jutro o 19 czasu Argentyńskiego, więc u nas dopiero o północy.
Będziemy mogli zapytać o nowy projekt, książke czy solową płytę.


Większość nie będzie mogła obejrzeć, ze względu na czas, ale na drugi dzień na pewno nagranie pojawi się w internecie, więc będziecie mogli obejrzeć.


Do "programu", zapraszane są gwiazdy i dwóch prowadzących wypytuje się o życie gwiazdy, plany itd. Również posiadacze kont na twitterze będą mogli zadać mu pytania, w tym wypadku o dalsze plany, nowy projekt.


A teraz akcja, która odbędzie się jutro. Otrzymaliśmy odpowiedź w związku z książką Ruggero "Mi piace", nie zostanie ona jednak przetłumaczona w Polsce tak samo jak książka Lodovici, ale zostanie przetłumaczona przez inne wydawnictwo.

Oczywiście nie możemy tego tak zostawić. Spamujemy cały dzień na twitterze

"#QeremosMiPiaceEnPolonia."Obejrzycie? Weźmiecie udział w akcji?

2 komentarze:

  1. Skoro inne wydawnictwo przetłumaczy książkę to znaczy że zostanie wydana w Polsce, tylko że przez inne wydawnictwo

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. książkę Lodo przetłumaczy inne wydawnictwo, ale ruggero na razie żadne, właśnie o to walczymy :)

      Usuń

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…