16 kwietnia 2015

Świat Violetty z innej strony cz. 1 Violetta stała się rozpoznawalna na całym świecie, duża część fanek z tego powodu założyłam konta na you tube aby móc pokazać jak bardzo kocha ten serial. Dziś pokażę wam jak to wszystko wygląda, przedstawię wam kilka youtuberek, które oglądam i mam nadzieję, że wam również się spodobają :)


Najpierw chcę wam pokazać najnowszy filmik Jorge.Zacznijmy od jednej z moich ulubionych youtuberek, która kocha Violettę tak samo jak my.
Nazywa się Alina, jej kanał to Violetta Love pochodzi z Niemiec, ale przyjeżdża do Polski na wakacje. Ma siostrę, która również ma kanał na yt. Była na koncercie VL w Rotterdamie. A wiec poznajcie ją lepiej i zajrzyjcie na jej kanał. Ponizej macie jednego z jej vlogów, resztę obejrzyjcie sami ;) zobacz kanał


Teraz przejdźmu do kolejnej youtuberki. Jej kanał nosi nazwę Ludmiła Violetta, najbardziej z obsady uwielbia Mechi - ludmiłę, jak sama jej nazwa mówi nam o tym. Mieszka w Polsce, była na koncercie w Łodzi i kupiłam kilka pamiątek, zobaczcie jeden z filmików, myślę, że również wam się spodoba :)
zobacz kanałPora na kolejną fankę Violetty. Ma na imię Gabi, jest bardzo sympatyczną osobą. Jej kanał to V Loverka. Tworzy świetne filmy, a subskrypcji ma nie mało. Oczywiście ubóstwia Violettę. Kocha tańczyć i śpiewać, uczęszcza również na zajęcia taneczne. poznajcie ją bliżej we vlogu z koncertu.
zobacz kanałKolejną świetną youtuberką jest Deni Tinistas.  Jak każda youtuberka, którą oglądam jest miła i sympatyczna. Ma dużą kolekcję rzeczy z serialu, niestety nie mogła uczestniczyć w koncercie, ale może wybierze się na koncert w sierpniu. Zajrzyjmy na jej kanał i obejrzyjmy filmiki.
zobacz kanał


Nasz post dobiega końca, ale mam dla was jeszcze jedną wspaniałą youtuberkę, myślę, że ją polubicie. Nazywa się Klaudia,  - fanka Violetty na you tube. Niedawno zakończyła konkurs, ale planuje następny, organizuje dużo wymian, ale możecie zobaczyć również recenzje książek, czy gadżetów z Violetty. Zapraszam do ogladania.
zobacz kanałI to były niektóre z Violettowych youtuberek, jeżeli chcecie kolejny części tego posta to piszcie w komentarzach. Pozdrawiam każdą z nich i mam nadzieję, ze osiągną sukces.

Kogo filmiki najbardziej wam się spodobały? 

Może wy też spróbujecie swoich sił w kręceniu filmików? 

Chcecie więcej takich postów?
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…