28 kwietnia 2015

Nabór-Wyniki pierwszy etap( Etap trzeci)

Na naszym blogu trwa obecnie okres próbny. Uczestniczą w nim 3 ambitne dziewczyny, które zechciały dołączyć do naszej redakcji. Wcześniej wspomniałam, że nabór będzie składał się z 3 etapów. Jeden z nich dzisiaj dobiegł końca. Zaraz dowiemy się, kto odpada z rywalizacji o miejsce w redakcji. Zapraszam do czytania!

Oto, jak prezentują się etapy:
ETAP 1: Trzy osoby, zaproszone na okres próbny, przez 3 dni piszą posty na dowolne tematy, oczywiście związane z serialem. Po tym etapie jedna osoba odpadnie.
ETAP 2: Następnie dwie osoby, otrzymają ode mnie 2 tematy. Będą musiały napisać posty właśnie na tą tematykę w ciągu jednego dnia. 
ETAP 3: Do trzeciego etapu przejdą dwie lub jedna osoba, która przez 3 dni będzie pisała posty. Wtedy się okaże, czy jest tą osobą idealną :)

W pierwszym etapie bacznie obserwowałam zmagania naszych kandydatek. Przyznawałam im punkty w kilku kategoriach. Przypomnę, że autorki w okresie próbnym to:
Tini Loverka, Patrycja Pawełek i Love Violetta Love. Oto, co brałam pod uwagę:
- poprawność językową pisanych postów
- poprawność ortograficzną i interpunkcyjną
- temat postów
- umiejętność redagowania i pisania
- zdolność obsługi bloggera

Jedna osoba musi odpaść, więc niestety, ale podziękuję Patrycji Pawełek. Bardzo się cieszę, że zgłosiłaś się na nabór i zawalczyłaś na okresie próbnym. Bardzo dziękujemy i życzymy powodzenia w karierze bloggera! ;)

Pozostałe dziewczyny proszę o wejście na maila :)

ETAP DRUGI:
Obie dziewczyny przechodzą do ostatniego etapu :) Świetnie poradziły sobie z zadaniem ;)

ETAP TRZECI:
Postanowiłam, że obie dziewczyny na stałe zostaną na naszym blogu :) bardzo podobały mi się posty i pomysły na nie. Jestem pod wrażeniem, jak bardzo się postarały i cieszę się, że teraz są już w naszej redakcji. Gratuluję i zapraszam do odczytania wiadomości na email :)

3 komentarze:

 1. Serdecznie zapraszam na mojego nowego bloga : http://viloversblog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapraszam do mnie. Tam również trwa nabór. moze wam sie uda. Przyjme duzo osób. Powodzonka. Oto link http://violettaswiatmody.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje dziewczyny! Wasze posty były naprawdę super, ciekawe, zasłużyłyście na miejsce w redakcji ;)

  --------
  Jeśli kogoś to zainteresuje, u mnie również trwa nabór: http://violettadisney-martinastoessel.blogspot.com/2015/04/nasz-blog-ciagle-sie-rozwija-zdobywa.html?m=1

  OdpowiedzUsuń

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…