19 kwietnia 2015

Kolejny tatuaż Tini

Dziś poznaliśmy kolejną tajemnicę Martiny. Kilka dni temu zrobiła sobie tatuaż. Był widoczny na koncercie, reakcja fanów była różna, inni ją wyzywali, niektórzy nie interesowali się tym, ponieważ to jej ciało, inni mówili, że upodabnia się do Miley i tak dalej....Poniżej macie zdjęcia z koncertu na których widać tatuaż Martiny:

Jak widać wytatuowała sobie dwa palce uniesione w górę, a reszta ręki z ciśnięta. Nie wiemy co to oznacza, ani dlaczego go sobie wytatuowała. Szczerze mówiąc nawet nie wiemy czy jest prawdziwy.
Przecież każdy z tatuaży, które ma Tini zostały zakryte, czemu niby ten nie miał być?
Miejmy nadzieję, że dowiemy się czegoś przy następnym wywiadzie.
To na tyle z mojej strony, wcale nie uważam, ze Tini zamienia się w Miley, ma 4 tatuaże choć jak na 18 letnią dziewczynę to jednak dużo.

Co wy o tym myślicie? Czy stanie się taka jak Miley?

 Co może oznaczać ten tatuaż?

3 komentarze:

 1. Jak może się tatuaż zagoić w kilka dni ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wcześniej gdy wróciła do Argentyny gdy była w radiu nie miała tego tatuażu, napisałam, ze nie wiadomo czy jest prawdziwy.

   Usuń
 2. Po pierwsze ma 4 tatuaże, a po drugie nowy tatuaż Tini to znak pokoju. Nie wiem, jak wy piszecie te posty xd

  OdpowiedzUsuń

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…