14 marca 2015

Violetta Live Łódź: Przyłącz się do akcji!(AKTUALIZACJA)

Do koncertu w Łodzi pozostało już tylko 25 dni, a więc czas na akcje koncertowe! Mamy dla was dwie, a konkretnie to jedną wielką i jedną małą. Każdy kto wybiera się na show, nie tylko do Łodzi, może wziąć udział w wyjątkowych akcjach, dzięki którym Polska na długo zostanie zapamiętana przez obsadę! Wszystkie informacje znajdziecie w rozwinięciu posta! Zapraszam!


(AKTUALIZACJA): Nasz blog przyłączył się do akcji organizowanych przez blog Violetta 2 Polska. Zapraszamy do zapoznania się z nimi!

Pierwsza akcja to rzecz organizowana w 100% przez nasz blog. Jest to spotkanie z nami. Wszystkie informacje na ten temat znajdziecie tutaj: Spotkaj się z nami na Violetta Live! Dodam tylko, że mamy przygotowaną dla was krótką zabawę, atrakcję :) Będę również miała dla was małe gadżety, nie obiecuję, że dla wszystkich starczy, ale będziemy w miarę przygotowane :) Nie bójcie się podejść i zagadać! Czekamy :)


Druga akcja jest na prawdę wielką okazją do pokazania obsadzie, jak ważna dla nas jest! Jest to akcja organizowana przez jednego z twitterowiczów, do której z chęcią się przyłączamy. NaraliaOg3 wpadła na świetny pomysł, który poparłyśmy. O co chodzi?Wystarczy, że po koncercie, zanim jeszcze wyjdziemy z sali koncertowej, wstańmy, albo nawet siedźmy, ale zacznijmy śpiewać. Gdy zrobimy to głośno, jest duża szansa, że ktoś nas usłyszy. Może nawet wyjdzie na scenę ponownie. Warto próbować, więc każdy z was niech przeanalizuje powyższą informację, ogarnie, jaka piosenka przypada na jego koncert i gotowe! Trochę odwagi i już! Zróbmy coś, aby obsada zapamiętała nas na długo i miło zakończyła pierwszą część trasy koncertowej! :)

Nie zapomnijcie rozesłać twitta i podać go dalej! ;)

!AKTUALIZACJA!

W związku z tym, że Violetta Live Koncert w Łodzi odbędzie się za zaledwie 14 dni, wiele fanów organizuje akcje koncertowe, które mają na celu umilenie nam i obsadzie koncertu oraz zapamiętanie polskich fanów przez aktorów . Mamy dla was dwie nowe akcje, które organizujemy wraz z blogiem Violetta 2 Polska. Akcje są bardzo przyjazne i zapraszamy do wzięcia w nich udziału!

Serduszkowa flaga.
Tutaj zadanie dla posiadaczy płyty A i B. Na piosence ,,En mi mundo" w końcowych fragmentach podnieślibyśmy białe i czerwone serduszka, które utworzyłyby Polską flagę. Dokładny plan widowni zamieszczam poniżej. Serduszka będą rozdawały jedne z fanek, które zgłosiły się z tą akcją do nas. Będą stać z serduszkami przy wejściach do sektorów. Warto jednak mieć swoje w razie kłopotów:

Płyta A - kolor czerwony
Płyta B - kolor biały
Książka
Miło by było aktorom gdybyśmy pozostawili po sobie jakiś ślad. Do 23 marca wyślijcie nam na naszą pocztę e-mail violetta2polska@onet.pl waszą pracę dla obsady. Chodzi o najzwyklejsze rysunki, które oddałyby waszą radość z ViolettaLive w Polsce! Możecie nakleić swoje zdjęcie! Wszystko zostanie wydrukowane i złączone w książce, którą zrobi Vilu4Ever. Książka zostanie przekazana osobie, która posiada M&G i przekaże ją aktorom.


 Wspólnie śpiewanie Ser Mejor 
Po piosence końcowej ( Libre soy) wszyscy śpiewamy refren piosenki, którą uwielbiają aktorzy a mianowicie ,,Ser mejor"


Kto weźmie udział w akcjach?

4 komentarze:

 1. czekałam na nowy post ^^ czytałam o tej akcji na twitterze i podałam dalej. Na prawdę świetna rzecz! i fajnie, że poparłyście tą akcję, nie każdy blog tak robi! Fajne :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Sory że się reklamuję z blogiem ale też muszę się jakoś wybić.

  http://www.simplesite.com/builder/pages/preview3.aspx

  OdpowiedzUsuń
 3. Od jakiegoś czasu zaglądam na bloga i chciałam pogratulować wszystkim twórcom ! Jak dla mnie najciekawszy blog o Violetcie.
  Serdecznie zapraszam do mnie fioletowyswiat.blog.pl.

  OdpowiedzUsuń
 4. Transmisja z dwóch koncertów Violetty w Atlas Arenie w Łodzi będzie można oglądać na żywo tutaj: http://xbf.lt/violetta

  OdpowiedzUsuń

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…