19 marca 2015

Blog Alby-MY B SIDE.

Jak zapewne wiecie, Alba Rico Navarro, odtwórczyni roli Naty w serialu, od pewnego czasu prowadzi bloga o nazwie My B Side. Co kilka dni pojawiają się tam wpisy, które tworzy Alba i zachęca swoich fanów do czytania ich poprzez Twittera czy Instagram.


Tłumaczenie: Moja podróż. Zaczynam 7-miesięczną podróż, w którą wyruszę, aby poznawać ludzi, miasta, zabytki, obyczaje, restauracje, stadiony, drogi, autobusy i oczywiście mnóstwo śniadań w hotelach. Będziesz mi towarzyszył? Nie wiem co znajdę na tej drodze, może co stracę lub coś zyskam. Ale jestem pewna, że będzie to niezapomniane przeżycie. Chcesz poznać moją twarz B? 
 
Tym tekstem Alba wita nas na swoim blogu. Jak wynika z jej wypowiedzi, aktorka w postach opisuje, co dzieje się podczas trasy Violetta Live, zwiedzania całej Europy i jej zabytków. Pojawiają się też posty dotyczące jej życia, np. dzień jej urodzin lub "Miłość, a odległość". Dla fanek Alby jak i Naty ten blog jest gigantyczną kopalnią wiedzy na temat ich idolki, z wieloma ciekawostkami i informacjami takimi, jak chociażby miejsce gdzie aktualnie się ona znajduje, co jadła na śniadanie w hotelu, i jakie uczucia jej towarzyszą.Was również zachęcam do zaglądania na tą stronę, warto trochę bliżej poznać naszą Albitę, która moim zdaniem, tak samo jak postać przez nią grana, jest trochę niedoceniana ;)
 
 
 

1 komentarz:

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…