10 lutego 2015

Violetta 3 w Argentynie Wielki Finał!

W piątek o godzinie 22:00 czasu polskiego, na kanale Disney Channel Latino w Ameryce Łacińskiej wyemitowano 80, finałowy odcinek trzeciego i ostatniego sezonu Violetty.
Na to wydarzenie czekał z niecierpliwością cały świat, chcąc dowiedzieć się jakie zakończenie będzie miała historia naszej kochanej Violetty. Fani w Polsce na finał sezonu będą musieli poczekać jeszcze kilka miesięcy, lecz z pewnością niektóre polskie V-lovers, obejrzały ostatni odcinek w Internecie, po hiszpańsku. Ten post ma na celu pokazanie Wam co wydarzyło się w ostatniej godzinie naszego serialu, lecz
 UWAGA jeśli nie chcecie psuć sobie niespodzianki i obejrzeć finał po polsku, na naszym Disney Channel, nie musicie klikać w rozwinięcie postu. Ciekawych jednak, gorącą zapraszam! :)Z całą pewnością, 80 odcinek sprawił, że nie jedna V-lover padła z wrażenia, widząc tyle pocałunków, romantycznych scen i wzruszających piosenek, które moim zdaniem były jak dotychczas najlepsze. Przedstawię Wam teraz kilka najciekawszych scen z odcinka:

1. Pocałunek Leonetty
Pod koniec odcinka 79, widzimy jak wreszcie, po wszystkich przeciwnościach losu Leon i Violetta się godzą, po czym następuje pocałunek, na który możemy patrzeć również w odcinku 80 :)A skoro jesteśmy przy Leonetcie, to moment, który również był moim zdaniem bardzo uroczy, to ten kiedy Leon kupił Violetcie pierścionek. Wyglądało to trochę jak zaręczyny, nie sądzicie? :)
2. Ven y Canta w wykonaniu wszystkich ze Studia
Kolejny wzruszający występ, hymn Studia OnBeat ;)3. Zabawne sytuacje Diego i Fran próbujących wrócić do Sevilli

Bezpośredni odnośnik do obrazka

Biedactwa, musieli robić sobie selfie z jakimś psychofanem :D

4. W połowie odcinka zaczął się jedyny i niepowtarzalny występ na wielkiej scenie. Mogliśmy zobaczyć również 2 pocałunek Leonetty, kiedy to wykonywali swoją piosenkę w duecie.

 Bezpośredni odnośnik do obrazka

5. I oczywiście piosenka finałowa "Cresimos Juntos" śpiewana w kilku językach ♥


6. W czasie występu Violetta powiedziała swojemu tacie, żeby nie tracił więcej cennego czasu i zaczął działać. Podarowała mu pierścionek. Jak myślicie, o co chodzi? :)


German oświadcza się Angie, która z początku trochę zaskoczona, po chwili przyjmuje oświadczyny.

Bezpośredni odnośnik do obrazka

8. Po kolejnym pocałunku, przenosimy się do sceny ślubu Germana i Angie, na którym to Leon i Violetta śpiewają piosenki "Algo Se Enciende" i "Nuestro Camino".9. Na sam koniec, cała obsada serialu śpiewa ponownie piosenkę "Crecimos Juntos".


10. I tak oto finał 3 sezonu dobiega końca, wszyscy aktorzy stają obok siebie, kamera pokazuje Vilu i jej słynne, już ostatnie mrugnięcie okiem. ;)Jeśli chcielibyście obejrzeć cały finał zapraszam tu:


Na tej stronie możecie obejrzeć odcinek w normalnej jakości, lub zjechać myszką niżej, na dole strony jest dodany finał w jakości HD!

W tym poście nie zawarłam oczywiście wszystkich ciekawych momentów, bo chcę, żebyście resztę zobaczyli sami, i poczuli, że cóż... to już koniec!

Mimo, że to już koniec, myślę, że Violetta na zawsze pozostanie w naszych sercach, nigdy nie zapomnimy tych 3 wspaniałych lat, które odmieniły niektórym życie, zmieniły je na lepsze. Jedni mówią, że to tylko kolejna pusta bajka Disneya, lecz my wiemy, że to coś o wiele więcej, ten serial stał się cząstką naszego życia, która już na zawsze będzie w nas, w naszym ogromnym światowym fandomie V-lovers. <3 

Pod tym postem możecie zostawiać komentarze ze swoimi refleksjami. Jak podobał Wam się finał?
Jesteście zadowoleni z zakończenia historii? Będziecie tęsknić za Violettą?Bezpośredni odnośnik do obrazka


5 komentarzy:

 1. to niestety nie był pierścionek dla Violetty.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Owszem, był :) Pierścionek, który Violetta dała swojemu tacie, to nie ten sam pierścionek, który podarował jej Leon.

   Usuń
 2. bardzo mi się podoba

  OdpowiedzUsuń
 3. Szkoda że Leon nie oświadczył się Violettcie

  OdpowiedzUsuń
 4. szkoda że nie będzie 4 sezonu, nie którzy mieli nadzieję nawed na 6,7.. szkoda też że Leon nie oświadczył się Violi, i że nie miała sis, tak jak to było potwierdzane, jej siostrzyczka miała mieć na imię Julia :)

  OdpowiedzUsuń

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…