12 lutego 2015

All for you

Dzisiaj pod lupę bierzemy zespół chłopaków. Zobaczmy jak rozwijali się przez te trzy sezony.
Początkowo skład zespołu przedstawiał się następująco :
-Leon
-Maxi
-Napo
-Andres
-Broadway

Chłopcy stawiali swoje pierwsze kroki jako zespół wciąż ucząc się być zgraną drużyną. Wspierani przez Pablo i innych nauczycieli ze Studio radzili sobie coraz lepiej. Ich najpopularniejszą piosenką z 1 sezonu była „Are you ready for the ride?”. Posłuchajcie.W 2 sezonie nastąpiło kilka zmian. Nie był już Napo, a jego miejsce zajął Diego. Chłopcy nadal szkoląc się i wiele ćwicząc szukali różnych sposobów aby rozsławić zespół. Posłuchajcie piosenek.


W 3 sezonie doszło do małego zamieszania. Najpierw Diego był w zespole, niestety odszedł, a na jego miejsce wskoczył Federico. Chłopcy bogatsi już w wiedzę i doświadczenie robią wszystko aby stać się sławniejsi. Zespół ma coraz lepsze brzmienie, teksty a nawet pojawiają się teledyski!Lubicie zespół chłopaków? Które piosenki są według Was najlepsze i czy chcielibyście aby ten zespół istniał naprawdę?


Przepraszam, ze post jest nudny i krótki i przepraszam jeśli pominęłam niektóre piosenki, ale dopiero co wróciłam ze szkoły a już za chwilę znów tam lecę. Trzymajcie się :) 


Estrella

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…