28 stycznia 2015

Informacje na gorąco: Tini zwraca się do POLSKICH FANÓW!!!

Kochana Martina Stoessel, 26 stycznia na swoim profilu na twitterze opublikowała kilka krótkich tweetów , dotyczących..... nas, czyli POLSKICH FANÓW!!! a dokładniej jej książki" Simplemente Tini". Dlaczego dziewczyna o tym napisała? Otóż już nie długo, w lutym, w Polsce swoją premierę ma biografia artystki. Tini zawsze informuje na swoim profilu gdzie i kiedy odbędzie się premiera książki i tak było również tym razem. Oto, co napisała dziewczyna:" Chcę powiedzieć cześć wszystkim moim polskim fanom! Na początku lutego premiera mojej książki" Po prostu Tini".

 " Simplemente Tini będzie opublikowane w Polsce ♥"" Namawiam was wszystkich do kupienia tego i wzięcia udziału w konkursie, w którym możecie wygrać bilety na moje show i plakat z moim autografem. Buziaczki"

 


 

O dokładnej dacie premiery biografii Tinity napiszę w następnym poście. Znajdziecie tam informacje o cenie, sklepach, gdzie możecie ją kupić i datę premiery :)

Kupicie książkę? :)

2 komentarze:

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…