28 stycznia 2015

Drugi sezon "Angie i przepisy z Violetty" nadchodzi!

10 stycznia Clari wyruszyła do Italii, aby nagrać 2 sezon włoskiego mini serialu "Angie i przepisy z Violetty".

1 sezon serialu przypadł włoskim widzom do gustu, dlatego też szybko został przetłumaczony na inne języki, m.in. polski. Niedługo zapewne będziemy się mogli cieszyć nowymi odcinkami gotowania z Angie, ponieważ w zeszły piątek Clara Alonso w raz z ekipą skończyła nagrywać 2 sezon! Oto zdjęcia z pobytu Clari we Włoszech, które opublikowała na portalach społecznościowych:
Zgadnijcie, kto odwiedził naszą Claritę w Mediolanie? Nie kto inny jak jej chłopak Diego Dominguez! Aktor jest teraz w trasie koncertowej Violetta Live, ale znalazł trochę czasu żeby spotkać się z ukochaną ^^

Bezpośredni odnośnik do obrazka

Dielari spotkali się również z Lodo i jej chłopakiem Tomasem ;)

Bezpośredni odnośnik do obrazkaPara rozdawała również autografy na planie serialu Angie.Po zakończeniu nagrań, w ostatni dzień przed wyjazdem, Clari ponownie spotkała się z Lodovicą :)
I JAK TU SIĘ TERAZ SPAKOWAĆ DO DOMU?  :)I jak, cieszycie się na nowe odcinki przepisów Angie? 2 sezon zapewne na początku będzie wyemitowany we Włoszech, ale to tylko kwestia czasu zanim pojawi się u nas :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…