1 września 2014

Partita Del La Pace: Zdjęcia i nagrania

W poprzednim poście( KLIK) pisałam o jednym z najważniejszych i największych wydarzeń na świecie.'' Mecz dla Pokoju" czyli" Partita Del La Pace" otworzyła Martina Stoessel, która zaśpiewała dwa utwory:" Nel Mio Mondo" oraz" Imagine" Johna Lennona. Mecz na żywo możemy ogladać na dwóch kanałach( dokładne informacje znajdziecie TUTAJ). W rozwinięciu posta kilka zdjęć zrobionych na bieżąco. Zapraszam!

Martina Stoessel Partita per la PaceNa początku, na boisku pojawiła się Tinita w białej sukience i zaśpiewała dwie wspomniane przeze mnie wcześniej piosenki. Z udziałem publiczności wykonała refren" Nel Mio Mondo". Przy wykonie" Imagine" dziewczyna lekko się wzruszyła. Tutaj macie nagranie z występu w bardzo dobrej jakości:Oto jak wyglądały próby do wielkiego show:

A tutaj już Tinita po wykonie'' Imagine"

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…