1 września 2014

Violetta od września na TVN 7( Zapowiedź) Premiera za 30 minut!!!

,, Stacja TVN7 przygotowała prawdziwą ucztę dla wszystkich widzów kochających telenowele. Tej jesieni na antenie Siódemki nie zabraknie tego typu produkcji. Wśród nich wyprodukowana w 2014 roku hitowa „La Impostora” z Lisette MorelosSebastiánem Zurita i Christian Bach, a także znana już z anteny Disney Channel argentyńska „Violetta”."
Dokładnie, już od września wszyscy, którzy nie posiadają Disney Channel, a tylko podstawowe programy będą mieli możliwość obejrzenia Violetty na TVN 7. 


„Violetta”, serial kierowany do młodszej publiczności, który podbija serca widzów  zarówno w Polsce jak  i na świecie. Jest to opowieść  o utalentowanej muzycznie nastolatce, która po kilku latach spędzonych w Europie wraca ze swoim ojcem do rodzinnego Buenos Aires. W Argentynie znajduje prawdziwych przyjaciół, odkrywa pierwszą miłość oraz rozwija swoją pasję do muzyki. Więcej tutaj.
Emisja telenowel od września na antenie TVN7.
Gdy novela.pl udostępni nam więcej informacji na pewno was poinformujemy :) Na razie wiemy tylko tyle. Możemy się cieszyć, że Violetta odnosi coraz to większy sukces. Najpierw informacja o En Vivo, teraz to. Violetta w Polsce staje się bardzo popularna. Bardzo dobrze ;)

Cieszycie się, że Violetta poleci na TVN 7? :)
Informacje zaczerpnięte ze strony: http://www.novela.pl/


Oto oficjalna zapowiedź Violetty na kanale TVN 7:

5 komentarzy:

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…