8 września 2014

Martina Stoessel w Niemczech - Koncert

Bezpośredni odnośnik do obrazka

Martina Stoessel już od kilku dni jest w Berlinie. Dziewczyna świetnie się bawi wokół swych fanów. Tini wyjechała do Niemiec by promować 1 sezon Violetty, który co dopiero tam się zaczął. W rozwinięciu posta znajdziecie zdjęcia i recenzję z koncertu. Wiadomość o koncercie przybyła do nas nagle. Niestety nie powaliła ona nas z nóg i większość polskich V-lovers była tym oburzona a wręcz zawiedziona. Kochani nie oszukujmy się zasługujemy na jej przyjazd bardziej niż kto inny. W Niemczech zaczął się co dopiero 1 sezon a my  w listopadzie będziemy mieli okazję obejrzeć trzeci sezon Violetty. Możemy wywnioskować tylko jedno. To my powinniśmy zobaczyć Tini a nie oni. Ale cóż stało się jak się stało. Głowa do góry bo już w przyszłym roku zobaczymy całą ekipę serialu na koncercie En Vivo. Trzeba także wspomnieć o tym iż Martina wielokrotnie mówiła o tym, że chciałaby odwiedzić Polskę. Więc nie jest to jej wina tylko jej menadżerów i innych producentów. 

                                  Bezpośredni odnośnik do obrazka


This Thursday I'm going to be in Germany! So excited to see a new country and sing for my German fans. Berlin here I come![ Tłumaczenie ] : W czwartek będę w Niemczech. Jestem tak podekscytowana. Zobaczę nowy kraj i moich fanów z Niemiec. Berlin nadchodzę.

Martina Stoessel zamieściła również zdjęcia z pobytu w Alemanii [ mieście w Niemczech ] 

Bezpośredni odnośnik do obrazka

Bezpośredni odnośnik do obrazka

Bezpośredni odnośnik do obrazka

Bezpośredni odnośnik do obrazka

FILMIKI Z KONCERTUCo myślicie o filmach? Koncert udany? Komentować !!!

2 komentarze:

 1. Alemania to po hiszpańsku Niemcy ! a poza tym promuje 2 sezon który tam ma być, bo 1 już jest.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ona promuje 1 sezon, bo ten się jeszcze w Niemczech nie skończył! 2 sezon zaczenie się w przyszłym roku.
   PS: Byłam tam!! <3

   Usuń

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…