26 sierpnia 2014

Violetta w "Świecie Seriali"

W poniedziałek pojawił się nowy numer magazynu" Świat Seriali". Jest to gazetka poświęcona polskim, jak i zagranicznym serialom, nowościom z planów nagrań i ciekawostkom. W ostatnim numerze pojawiło się kilka wzmianek o " Violetcie". Dzięki uprzejmości mojej koleżanki, która udostępniła mi zdjęcia, mam możliwość napisania tego posta, za co dziękuję. Przy okazji zachęcam do zajrzenia na jej bloga, klik, trochę z innej bajki, ale warto. A teraz zapraszam do czytania mojego posta :)


" Latynoskie szaleństwo powraca!"

Kilka lat temu Polska oszalała na punkcie argentyńskiego serialu" Zbuntowany anioł"z Natalią Oreiro w roli głównej. Na fali uwielbienia do latynoskich telenowel stacje telewizyjne raczyły nas coraz większą liczbą południowo-amerykańskich produkcji. W pewnym momencie producenci poszli o krok dalej i postanowili nakręcić polskie odpowiedniki kolumbijskich, meksykańskich i wenezuelskich hitów( np.,, Brzydula", ,, Prosto w serce", ,, Majka"). Choć początkowo produkcje cieszyły się sporą popularnością, z każdym kolejnym serialem widzowie czuli, że coś jest nie tak. I było. Nie dało się wczuć w latynoski, egzotyczny klimat bez latynoskich pięknych i pełnych słońca obrazków oraz tamtejszych aktorów z ich specyficznym stylem gry. Dla tych, którzy tęsknią za tym szaleństwem, mamy dobrą wiadomość. Moda na południowo-amerykańskie seriale wraca!


Już od pierwszego września na antenie pojawią się trzy nowe produkcje. Pierwszą z nich jest argentyński hit,, Violetta". Opowiada o młodej dziewczynie, która wraz z ojcem wraca z Hiszpanii do rodzinnego Buenos Aires. Tu zaczyna walkę o spełnienie marzenia, czyli możliwość śpiewania, czego stanowczo zabrania jej ojciec. ( kolejnych dwóch seriali już nie opisywałam). 


W gazecie znajduje się piękny plakat z Martiną Stoessel( Violetta):


VIOLETTA
PREMIERA 1.09 TVN 7, Pn-Pt, godz.: 18:00
Muzyczny młodzieżowy superhit wyprodukowany przez Disney Channel po raz pierwszy w ogólnodostępnej telewizji!

Violetta jest grzeczną nastolatką z dobrego domu. Pewnego dnia poznaje Tomasa i dzięki niemu odkrywa Studio 21. Dziewczyna postanawia zająć się na poważnie muzyką. W tajemnicy przed ojcem zaczyna uczęszczać do Studia. 

Dalsze przygody
" Violetta" odnosi sukcesy na całym świecie, a grająca główną rolę Martina Stoessel stała się prawdziwą gwiazdą. Natomiast jesienią w" Disney Channel" zobaczymy trzeci sezon serialu z naszą rodaczką, Justyną Bojczuk. 

Ludmiła będzie otwarcie rywalizowała z Violettą. Niejednokrotnie ucieknie się do nieczystych zagrywek. 


Ostatnim elementem z Violetty w tej gazetce jest opis najbliższych, pierwszych odcinków. Zdjęcia są bardzo widoczne, dlatego nie będę przepisywała tekstu, lecz wstawię same zdjęcia. Jak wam się podoba plakat? Cieszycie się, że Violetta będzie emitowana na TVN 7?

1 komentarz:

  1. Jak Ty jestem ogromnym fenem Violetty. Dlatego chcę Cię zaprosić na mojego nowego bloga, ktory prowadzę z koleżenką.

    Jest to coś typu kontynuacji popularnego serialu "Violetta". Będzie tu dużo wątków mi.: miłosnych. Każdy bohater z disneyowskiego serialu będzie opisywał przeżycia ze swojego punktu widzenie. Na razie już jest pierwszy rozdział o Violettcie.

    Tak więc serdecznie zapraszamy :D

    Link: http://naxi-love-storyy.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…