27 sierpnia 2014

Macarena Miguel z FansWorld En Vivo

Wiele osób z obsady było juz gościem w programie FansWorld En Vivo. Tym razem na fotelu zasiądzie Maracena Miquel, która gra serialową Gery. Dołączyła do obsady dopiero w trzecim sezonie i na pewno ma nam dużo do opowiedzenia. Zapraszam do czytania!

Co to jest FansWorld En Vivo?

To internetowa telewizja prowadzona przez Coco Maggio, Micy Vázguez i Dalma Maradona, w której są przeprowadzane wywiady z zaproszonymi gośćmi. Nadawana jest wyłącznie w trybie online, trzy dni w ciągu tygodnia (poniedziałek, środę i piątek) o godzinie 19 czasu argentyńskiego (u nas to 24) na stronie internetowej fwtv.tv. Podczas programu każdy z nas może zadawać pytania poprzez konto na twitterze.

" Chcesz zobaczyć nasz program i poznać @maca miquel?  Z nami, a RT zaprasza do udziału #Violetta3 #Gery".


Maca w FansWorld wystąpi dzisiaj o godzinie 19:00 czasu argentyńskiego czyli o 24:00 czasu polskiego. Link do kanału podany jest powyżej. Będziecie? :)

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…