14 sierpnia 2014

Violetta jako Komiks

Myślałam, że już nic mnie nie zaskoczy. A jednak. Violetta Komiks to kolejny gadżet, niestety nie dostępny u nas, ale bardzo ciekawy. Wszystko na ten temat oraz zdjęcia komiksowych bohaterów znajdziecie w rozwinięciu posta.

Violetta Komiks dostępny jest w Argentynie, Francji i we Włoszech. Premiera magazynu była 20-25 czerwa. Wtedy pierwszy tom serii komiksów zasilił półki księgarni i marketów. Rysownikiem jest Arianna Rei, a za scenariusz odpowiada Alessandro Ferrari. Cena w przeliczeniu na złotówki to 35-40 złotych.Oto, jak wyglądają poszczególni bohaterowie:

Violetta


German i Angie


Olga i Antonio


Camila i Francesca

Ludmiła i Naty


 Diego i LeonBeto i Gregorio


Broadway i Maxi


Pablo


Znalazłam kilka zdjęć, jak komiks wygląda w środku. Są to scenki z urywkami dialogów:

Jak wam się podoba taki komiks? Chcielibyście, aby był dostępny w Polsce? ;)

5 komentarzy:

 1. Super post! Chciałabym go mieć :) Może uda się go dostarczyć do Polski.. ^-^ A według mnie najpodobniejsze postacie do realu to Olga i Leon, a te według mnie niezbyt podobne to Francesca, Pablo a najmniej podobny chyba jest Maxi i Broduey albo Brodway (nwm jak to się piszę :/) :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny post! Też uważam że Olga jest Bardzo podobna

  OdpowiedzUsuń
 3. Diego w ogóle nie jest podobny ani Pablo Vilu też niezbyt za to Beto i Olga taaak ;) Leóś słodziak <3

  OdpowiedzUsuń
 4. To kosztuje 9 złotych a nie 30-40

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak, ale ja podawałam w przeliczeniu z euro :)

   Usuń

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…