28 sierpnia 2014

Violetta En Vivo - Informacje

                                       

Codziennie dostajemy nowe informacje na temat koncertu En Vivo w Europie. A wczoraj na Twitterze pojawiły się nowe informacje odnośnie trasy koncertowej ekipy Violetty. Niestety nie wiemy jeszcze czy są to prawidłowe informacje. Zapraszam do postu.Jakiś czas temu Martina Stoessel w jednym z wywiadów poinformowała o miejscach, w których wystapią na En Vivo. Informacja naprawdę zapadła nam w pamięci. Wszystkie V-lovers oszalały, ponieważ jeszcze w 2015 roku ekipa zagra u nas koncert. Na takie wydarzenie czekaliśmy całe 18 miesięcy, a jednak po wszystkich naszych staraniach udało nam się spełnić marzenie. 9 maja wszystkie V-lovers z Polski mogły oglądać w kinach relacje z koncertu En Vivo. To było niezapomniane i nie do opisania. Ale my właśnie czekamy na te wydarzenie na żywo.

     

Na włoskich stronach internetowych poinformowano nas o pierwszych miejscach, których ma objąć trasa koncertowa. Ku naszemu zaskoczeniu niestety nie zobaczyliśmy Polski. To wstrząsnęło wszystkimi V-lovers z Polski. Na dodatek nie pokazano Rosji i Niemiec. Ale nie martwcie się bo jak mówiłam wcześniej Tini sama poinformowała nas o trasie w naszym kraju.  Kraje, które zostały wymienione: Włochy, Hiszpania, Portugalia, Francja, Belgia i Ameryka Południowa.

Zobacz obraz na Twitterze
"@STOESSELNEWWS : @TiniStoessel Violetta LIVE 2015 INTERNATIONAL TOUR

Bilety będziecie mogli nabyć już 12 września na stornie internetowej : [ Tutaj ]  na ticketmasters.es .

Co myślicie o koncercie w naszym kraju? Będziecie nabywać bilety?Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…