28 sierpnia 2014

Color me Mine- Torebka do kolorowania.

Witam wszystkie V-lovers. Smutny okres ponieważ wakacje powoli dobiegają końca, niestety. Ale nie przejmujemy się tym i w roku szkolnym możemy poczuć się jak na wakacjach... Dziś poszperałam trochę w internecie i natknęłam się na torbę do kolorowania z Violetty. Aby dowiedzieć się o niej więcej zapraszam do rozwinięcia posta ;**~*~
Po lewej nasza torebeczka. Jest ona wymiarowo mała bo ma tylko 18x18x3,5. Do torebki dołączone są pisaki które widzimy wyżej. Jest ich tylko cztery. Color Be Mine to coś niezwykłego... Gdyż możemy rysować, kolorować po materiale. Możemy sobie ją 'zaprojektować' jak chcemy i nikt nie będzie miał identycznej nie wliczając kroju bo krój będzie taki sam ;) 
Torebeczka jest wyprodukowana przez firmę o nazwie Simba i kosztuje ok.45 zł.Po prawej kolejna torebka tyle że inny fason, tym razem mamy do czynienia z torebką 'hipster'.
Ta torebka jest większa od poprzedniej gdyż jej wymiary to: 34x7x24. Do kompletu są dołączone mazaki tym razem jest ich pięć. 
Idealna dla dziewczyn z wielką wyobraźnią! Producent: Simba. Koszt takiej torebki wynosi ok.76 zł. 
Następną torbą wyprodukowaną przez firmę Simba jest listonoszka, idealna na wypad do miasta czy na wycieczkę szkolną. Do zestawu dołączono pięć mazaków. Koloruj dowolnie w końcu to twoja torba, twoje potrzeby, twoja wyobraźnia ;)
Listonoszka kosztuje ok.73 zł.


Masz już taką torebkę?
Madzia D.

1 komentarz:

  1. Według mnie najlepsza jest ta pierwsza <3
    Super post, pomyślę nad zakupem :))

    OdpowiedzUsuń

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…