28 sierpnia 2014

Violetta 3 - Ślub Nicolasa i Jade

  
Dzisiaj serialowy Matias opublikował na swoje Twittera pewne zdjęcie. Z fotografii można wywnioskować, że Jade i Nicolas będą mieli swój wątek miłosny w 3 sezonie. To naprawdę była szczęśliwa wiadomość gdyż nasz German zostanie uwolniony od Jade i będzie mógł być spokojnie z ukochaną osobą. Zapraszam do czytania.Jade z pozoru bogata mająca wszystko co chce kobieta pragnie mieć kogoś kto ją doceni. W dwóch poprzednich sezonach była ona zaborcza i chciała zemścić się na Germanie za to, że jej nie szanował i nigdy nie kochał. Ale jednocześnie próbowała go uwieść i na nowo zbudować z nim związek. W najnowszym trzecim sezonie Jade zmienia się i próbuje opanować swoją zazdrość wobec Germana. Z początku może nam się wydawać, że nie mówi już tak dużo o Germanie jednakże gdy widzi go z inną kobietą znowu tutaj powraca wściekła i nie miła kobieta.

       

W trzecim sezonie Jade poznaje nową miłość Nicolasa. Już przy pierwszym ich spotkaniu mężczyzna jest zauroczony i w niebo wzięty wyglądem Jade. Zakochuje się w niej i próbuje zdobyć jej względy. Głupiutka kobieta nie zdaje sobie jeszcze z tego spawy. Ale nikt nie przepuszczał jednej szczególnej informacji. Dzisiaj serialowy Matias pokazał nam twitt i zdjęcie ślubu z 3 sezonie. Tutaj mamy zaskoczenie, ponieważ jest to ślub Jade i Nicolasa. Gratulujemy!

Bezpośredni odnośnik do obrazka


               Poprzedni


Gratulujemy i życzymy szczęścia. Po tej informacji możemy się cieszyć, że Jade odpuści wreszcie sobie Germana.

A wy co myślicie? Czy Jade i Nicolas pasują do siebie?

2 komentarze:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak Ty jesteśmy ogromnymi fanami Violetty. Dlatego chcemy Cię zaprosić na naszego nowego bloga, ktory prowadzimy z koleżenką.

  Jest to coś typu kontynuacji popularnego serialu "Violetta". Będzie tu dużo wątków mi.: miłosnych. Każdy bohater z disneyowskiego serialu będzie opisywał przeżycia ze swojego punktu widzenia. Na razie już jest pierwszy rozdział o Violettcie.

  Tak więc serdecznie zapraszamy :D

  Link: http://naxi-love-storyy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…