4 września 2014

Niespodzianka Lodovici: Nowy teledysk?( aktualizajca)

Lodovica bardzo często nas zaskakuje. Jej pierwszą niespodzianką dla nas był teledysk do piosenki" Otro Dia Mas". Dziewczyna dawała nam wskazówki, abyśmy mogli zgadywać, co ma na myśli. Ostatnio artystka dodała na twittera post o kolejnej zaskakującej niespodziance dla nas:

,, W tę sobotę będę coś nagrywała!!! Co?? Niespodzianka!!!! #przypuszczenie"Co może nagrywać Lodovica Comello?
Dziewczyna cały czas pracuje nad nowymi, ostatnimi już odcinkami Violetta 3, przygotowuje się do nowej trasy koncertowej, ale to nie tajemnica.

Jedyną myślą, jaka przychodzi Vilovers do głowy to nagrywanie nowego teledysku!!! Lodovica ma na swoim koncie dwa klipy: jeden do piosenki" Otro Dia Mas", a drugi do" Universo". Jaka piosenka tym razem?


,, Videoclip?"

To tylko potwierdza, że Lodovica będzie nagrywała teledysk. A oto notka, do jakiej piosenki:


,, Nowy teledysk do #CosamasLinda?"

Tadam! Nowy klip dziewczyna nagra do piosenki" La Cosa Mas Linda". Jest to moja ulubiona piosenka więc cieszę się podwójnie. Teraz musimy czekać, aż pojawią się zdjęcia zza kulis. A tym czasem przypomnę wam poprzednie dwa teledyski:Jak wam się podoba ta informacja? Który teledysk podoba wam się bardziej?

Aktualizacja

Lodovica Comello napisała ostatnio, że nowy teledysk nie będzie do piosenki" Las Cosa Mas Linda" lecz do" I Only Want To Be With You". Wokalistka rozpoczęła już odliczanie do premiery video, która odbędzie się na 3 dni!!!


 

1 komentarz:

  1. Raczej nie do piosenek z płyty "Universo". ;c Płyta wyszła już dość czasu temu, a teledyski nagrywa się do około pół roku po wydaniu płyty. Co do Twojej pewności, ze to piosenka "La Cosa Mas Linda" to raczej nie, bo inna użytkowniczka TT po prostu zadała Lodo pytanie. :)

    Może to jakaś nowa piosenka promująca trasę? ;>

    OdpowiedzUsuń

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…