28 lipca 2014

Makijaż w stylu Clary.

Cześć ;3 na sam początek chciałam powiedzieć że z mojej strony posty pojawiać będą się narazie rzadko gdyż mój komputer jest stary i ma swoje widzimisie. Jeśli będę miała dostęp do internetu, będę pisała. Bardzo bym prosiła byście w komentarzach napisały co chcecie widzieć w następnym poście. A dziś makijaż w stylu Clary, serdecznie zapraszam ;)~*~ 

Nasz wzorzec po lewej. Zmienimy kolory ( choć nie musimy) na ciemniejsze cienie (stalowy, burgund, granat. Łączymy z kolorami fluo) 
Zaczynamy!
1. Na powieki nałóż bazę. 
2. Jeżeli masz cień w kamieniu, zacznij od najciemniejszego koloruw zewnętrznym kąciku oka, kładąc go w kształcie poziomej litery V. W zależności od kształtu oka rozcieraj górę, zaokrąglając lub rozciągając jej krawędzie. 
3. Środek powieki pomaluj na jaskrawą barwę, a trzeciego najjaśniejszego koloru użyj w wewnętrznym kąciku.
4. Jeśli korzystasz z cieni w kremie lub stosujesz sypkie na mokro, zacznij od środka powieki i dokładaj pozostałe kolory w kącikach, od razu cieniując ich miękkie przejście- zanim wyschną! 


Efekt po lewej. Na koniec wystarczy że pomalujemy usta dowolnym błyszczykiem czy też szminką. Gotowe! 
Efekt nie jest dokładnie taki sam jak na zdjęciu powyżej, jest zbliżony. Mam nadzieję że post się wam spodobał ;) 
Życzę miłego dnia. Proszę także o propozycje na następny post. Co byście chcieli w nim zobaczyć. 
Materiały zaczerpnięte z gazety "Skarb"


Madzia D.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…