28 lipca 2014

Lody owocowe

     

W te upalne dni aż chciałoby się przegryźć coś zimnego. W sklepach nie ma twoich ulubionych lodów? Albo są bardzo drogie? Zrób to sam. Teraz możesz zrobić swoje własne lody owocowe. Kupujesz owoce, sok i gotowe. Ale jak to trzeba zrobić?
Rozwiń post i zobacz odpowiedź na pytanie.

Tłumaczenie wykonał Leon Verdas na potrzeby bloga Vilovers Polska. Zakaz kopiowania!!!
Witam, dzisiaj jestem tu naprawdę w pośpiechu, ponieważ, moja bratanica Violett, chce zorganizować piknik w swoim domu ze wszystkimi chłopakami w studiu, i zaoferowałam jej  pomoc. Chciałabym zrobić im lody owocowe z owocami, przekąski, które wydają się bardzo korzystne, ponieważ jest tu tak gorąco, że nie możecie sobie wyobrazić.                                             SKŁADNIKI
Tak więc do lodów owocowych według przepisu Olgi będę potrzebowała:


    01_01_ingredientiN
  • 470 ml zimnej wody              15 ml soku z cytryny
  •  Cukier puder                        Kiwi
  • Płatki róż                             Ananas
  •  Truskawki                          Jagody
  •  Melon                                 Mięta                               PRZYGOTOWANIE

Weź dzban wody i dodaj łyżkę cukru pudru i trochę soku z cytryny.  Olga powiedziała, że ​​wszystkie owoce przygotować, aby zrobić lody z sałatką, ale wydaje mi się najbardziej oryginalnym pomysłem byłoby podzielić to na kolory, na przykład jeden z melon, papaja i pomarańczowy, inny z ananasem, kiwi i miętą i "ostatniego z truskawkami, jagodami i różowym.

                           

Czytałem w przepisie, który służył Oldze ale wydaje się nieco dziwne, że zjadasz różę! Ale Olga powiedziała mi, że płatki róży mają bardzo delikatny smak i są używane w cieście Więc można używać do mojej receptury! Owoce należy umyć dobrze i obrać, jeśli się boisz poproś o pomoc dorosłą osobę.
Teraz przekrój owoce na bardzo małe kawałki tak, że można je wprowadzić do formy. Możemy umieścić kawałki w misce melona, ​​papai i pomarańczy, w kolejnych kawałków ananas i kiwi z kilkoma liśćmi mięty i ostatnich jagodami, plasterki truskawek i niektórych róży.

                            01_01_ingredientiN1

Wyjmujemy z foremek i kładziemy na talerze. Następnie dodajemy sok, który przygotowaliśmy na początku, i oddajemy do zamrażarki na kilka godzin. ( Ja wstawiłam je na cały dzień. Polecam!!! )

                            


I już jest gotowe nasze lody owocowe zrobione w domu! Czyż one nie są piękne?
Do zobaczenia wkrótce.

1 komentarz:

  1. MMMmm pyszne... polecam już je zdążyłam zrobić i zjeść:)

    OdpowiedzUsuń

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…