17 czerwca 2014

Violetta powraca na DCH!!

Jak już pewnie wiecie Violetta 3 pojawi się w Polsce już na jesieni, ale zapewne wielu z was zastanawiało co będzie leciało do tego czasu... Znamy już odpowiedź.
Dzisiaj o 16.00 zaglądam na Disney Channel, a tam niespodzianka!! Pojawia mi się Tomas trzymający Violettę i ratujący ją od upadku. Zastanawiam się o co w tym wszystkim chodzi, ponieważ myślałam, że będą powtórki 2 sezonu, a jednak nie. Disney Channel postanawia nam odświeżyć pamięć i lecą odcinki 1 sezonu Violetty. Przeżyjemy na nowo całą historię. Zaczynając od przyjazdu Violetty do Buenos Aires, poprzez poznanie nowych przyjaciół, aż do ujawnienia skrywanych tajemnic. Pozostaje jeszcze jedno pytanie: Czy Disney zdąży wyemitować wszystkie odcinki przed jesienią? Odpowiedź brzmi tak. Jeżeli Violetta leciałaby bez przerwy po każdych 20 odcinkach, finał 1 sezonu wypadłby na początku października. Następnie można by było puścić 3 sezon bez żadnych problemów. Wszystko by się zgadzało. I data którą można znaleźć w różnych źródłach informacji i emisja wszystkich odcinków.

A teraz kilka zdjęć i filmików na odświeżenie pamięci
Cieszycie się, że znowu zobaczycie Tomasa????

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…