28 czerwca 2014

Przepis na biszkoptowe kuleczki


cake popsDość długo czekaliście na mój nowy post, ale w końcu mam tłumaczenie. Postanowiłam napisać do Leona Verdasa by przetłumaczył mi przepis z bloga angie i jest. UDAŁO SIĘ!!!
W rozwinięciu posta zobaczycie tłumaczenia przepisu.

TŁUMACZENIE WYKONAŁ LEON VERDAS NA POTRZEBY BLOGA : VILOVERS POLSKATŁUMACZENIE PRZEPISU:
Czy wiesz jak zrobić przyjęcie niespodziankę naprawdę niepowtarzalną i wyjątkową? Bardzo prosty przepis jest naprawdę niesamowity!Zrób pyszne ciasto lub tort kule pokryte czekoladą i ozdobione kolorowym cukrem.


SKŁADNIKI:
  • 1 placek z ciasta biszkoptowego
  • 250 g dżemu morelowego
  • 100 g białej czekolady
  • Pastą cukrową lub, alternatywnie, białko jaja i 150/200 g cukru pudru
  • 2 krople cytryny
  • różne dekoracje

ingredienti per cake popsPRZYGOTOWANIE:

Najpierw należy kruszyć rękoma biszkopt do miski i dodaj zacier.
Potem w postaci kulek o tym samym kształcie i umieścić w zamrażarce lub w lodówce na około 15 minut.
przygotowanie pasty cukrowejW międzyczasie przygotuj ciasto do dekoracji cukrowej. Jeśli przez przypadek nie ma w domu, można go przygotować w bardzo prosty sposób mieszając jajka z cukrem pudrem. 

Teraz dno czekolady: I ​​umieścić go w misce w mikrofali, a potem trzy lub cztery razy na około dziesięć sekund, mieszając za każdym razem.
13_preparazione2Więc otwór wykałaczką piłki. Następnie zanurzyć kij w czekoladzie, dźgnąć go kijem piłki i umieścić je w lodówce do schłodzenia.
W końcu zanurz lizaki potem dodaj wiórki do dekoracji i tu jest danie na idealne przyjęcie niespodziankę! Ale nawet na specjalne przekąski, dlaczego nie?
13_decorazione

Daj mi znać, jak poszło ci z Cake pops.

Do zobaczenia następnym razem!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…