14 czerwca 2014

Mam nadzieję, że jest to ziarnko piasku dla poprawy [tłumaczenie]

Jakiś czas temu nasza Martina wzięła udział w Asociación Mutual Conductores de Automotores (AMCA). Jeśli chcecie dowiedzieć się o co w tym wszystkim chodzi to zapraszam do rozwinięcia posta, gdzie przeczytacie tłumaczenie artykułu który ukazał się w internecie odnośnie tego wydarzenia...

Tłumaczenie wykonał Leon Verdas na potrzeby bloga Vilovers Polska. Kopiowanie poniższych treści jest surowo zabronione!!!

Na drugi rok z rzędu, gwiazda Violetta  wzięła udział w Caravan i Mega Festiwal Solidario wykonuje Dyrygenci Wzajemna Automobile Association (AMCA) korzystanie Szpital Dziecięcy Ricardo Gutiérrez. Pawilon, w których chorzy na raka są zachwyceni diva teen, który wyciągnął wszystkie zdjęcia, autografy i setki zamknięte trasy z pokazu.

Zmyślę tak / ponowić / i nie poddawaj się, nawet przez przypadek, "śpiewał Martina Stoessel (17), a cappella tłum chłopców tworzą zaimprowizowany chór. Piosenki Veo Veo, pasek Violetta, która mówi nastolatka w miłości, która jest niezdecydowany, aby wyrazić swoje uczucia, w ten pochmurny deszczowy niedziela i twierdził inaczej.


Na 0 piętrze bloku, gdzie znaleziono chorych na raka z Children Hospital Ricardo Gutiérrez, zwrot "nie poddawaj się" ma inną wartość, inne znaczenie.Szczególnie jeśli pochodzi z rąk samego Tini, które w drugim roku i dołączył do Caravan Mega Truckers Festiwal Solidario Wzajemna Automobile Association (AMCA) wciela się w Międzynarodowym Dniu Taksówkarz, pozyskiwania funduszy i darowizn korzystać ze szpitala.


Oczekuje uśmiecha się i merchandising Violetta, która otrzymała dar przed wizytą idola nastolatek. Tak więc, kiedy wszedł do pokoju, w towarzystwie rodziców, Mariana Muslera i Alejandro Stoessel, i jej chłopaka, Petera Lanzani (23), który również wykonane maski i rękawice rygor odwiedzić maluchy-co jeden miał jakieś Violetta dla artysty podpisze. "Odwiedź tych chłopaków wypełnia moją duszę. Z dumą mnie i zaufanie, że mogę pomóc z moim miejscu zwołania. Mam serce i cieszy mnie. Można nie kochać tych ludzi od momentu ich zobaczyć. Mam nadzieję, że jest to nieco umieścić go lepiej. Podziel się wieczorem o to sposób, aby dać z powrotem tak wiele miłości, "mówi Martina podekscytowany.


Tini zwiedził salę i witał każde dziecko, które się doczekać. "Dziś jest Violetta" , lekarze powtórzone na początku i każda rodzina została przygotowana z radości na specjalny wieczór. Mamusie i tatusiowie kupić T-shirty, piżamy, gazety, czasopisma ... Wszystko, co miał twarz Tini! Kiedy nadszedł czas, jej idol mówił do nich, pieścił je, robili zdjęcia ze wszystkich i zostawił im swój podpis i zdjęcie z serca, że w jakiś sposób podsumować przesłanie miłości, że chciałem dać.


Potem przyszedł czas na koncert, w którym setki dzieci wraz z rodzicami przyszedł do pracy z gotówką, pieluch, mleka w proszku i książek dla dzieci, interaktywne biblioteki szpitalnej. Ponad tysiąc osób cieszył pieśni dziewczyna, która zaledwie tydzień temu nazwał do 380 tysięcy osób w lasach Palermo w"połączeniu tinista" . Mimo, że tym razem jego głos i pokaż były wtórne. Ważne było czasu i miłości dał każdemu chłopcu. Martina jest zdanie na końcu, podsumowuje uczucia innym Sun: "Lekarze mówią, że ważne w leczeniu dzieci chorych na raka, którzy są, część jest nastrój. Widząc ich szczęśliwy i zadowolony z czegoś tak prostego jak wizyty, to jest wielka radość " .Jak wam się podoba to co robi Tini?? Cieszycie się, że nasza idolka bierze udział w takiego rodzaju akcjach?? Bo ja bardzo :DBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…