5 maja 2014

Zdjęcia z Juntada Tinista

Doskonale znana wam pani fotograf, Dolores Gortari, zaszczyciła nas swoją obecnością na najważniejszym wydarzeniu dla wszystkich Vilovers, mianowicie na Juntada Tinista. Dziewczyna krążyła na scenie oraz koło niej tylko z jednego powodu: aby uwiecznić to spotkanie na fotografiach. Mam dla was wszyskie zdjęcia, jakie zrobiła dziewczyna. Zapraszam :)

PS: Zdjęć jest na prawdę bardzo dużo. W końcu Juntada Tinista trwało prawie 1,5 godziny :D


Warto wspomnieć, że na początku spotkania, zanim Martina jeszcze pojawiła się na scenie, swoje 5 minut miał jej brat: Fransisco Stoessel. Fran jako DJ świetnie się sprawdził. Imponował publiczności remiksami znanych piosenek. Jemu Dolores równiez zrobiła kilka pięknych zdjęć ;)I nareszcie nastał moment, kiedy na scenie pojawiła się Tini. Jedna nie sama: w towarzystwie swoich przyjaciół z planu,, Violetty". Dziewczynie towarzyszył Jorge Blanco i Mercedes Lambre. Razem wykonywali piosenki z serialu i nie tylko. Oto zdjęcia, które wykonała Dolores :)

Specjalnie na koniec zostawiłam zdjęcia zza kulis. Pokazują one Martinę malujacą się przed wyjściem na scenę oraz jej chłopaka, Petera, który towarzyszył jej w tej ważnej chwili :)

Jak podobają wam się zdjęcia? Moim zdaniem są na prawdę śliczne. A jakie jest wasze zdanie? :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…