10 maja 2014

Wyniki naboru 2( okres próbny)

Wczoraj zakończył się nasz blogowy 5- dniowy okres próbny. Dostały się do niego 4 osoby, które robiły co w ich mocy, aby zostać. Przed pięć dni miały możliwość pokazana, na co je stać oraz przekonać nas do tego, aby zostać. Razem z Mamalą Mamalcią uzgodniłyśmy, kto zasłużył sobie na to, aby pracować z nami na stałe. Oto nasza decyzja:
 

Dla przypomnienia: Szukałyśmy osób na 3 stanowiska- modnisi, kuchmistrza i tłumacza. Osoby, które wybrałyśmy będą pracowały z nami na stałe. Zostaną one wpisane w etykiecie,, stanowiska" jako członkowie naszej redakcji. Ale do rzeczy. Oto osoby, które dostały się do ViloversPolska:
- tłumacz: Leon Verdas
- kuchmistrz: Luki Marvaskoqa             
- modnisia: tutaj nikt się nie dostał

Dlaczego żadna z dziewczyn się nie dostała?
Jedna z nich w ogóle nie odpowiedziała na moje zaproszenie, natomiast druga tylko się przedstawiła i dodała jeden post. Możecie pomyśleć, że jest to niesprawiedliwe, ponieważ Leon Verdas też dodał tylko 2 posty. Jednak on poinformował mnie, jaki był powód tego, dlaczego nie pisał. Mam nadzieję, że zrozumiecie naszą decyzję. 

Bardzo proszę o szybką odpowiedź osób, które się dostały. W tym celu, wejdźcie na swoją pocztę :)Serdecznie gratuluję i życzę miłej współpracy :)

1 komentarz:

  1. Szkoda, że się nie dostałam, ale i tak zgłoszę się do następnego

    OdpowiedzUsuń

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…