25 maja 2014

Violettowe lody w naszych rękach!

Jak wiecie Clari Stas była u mnie. Przejeżdżając wczoraj obok lokalnej cukierni, moja siostra zauważyła tekturową postać Violetty przed drzwiami wejściowymi. Od razu wiedziałam o co chodzi. Doszłyśmy do wniosku, że postać Vilu z mikrofonem przed cukiernią może oznaczać tylko jedno: VIOLETTOWE LODY! 


Wchodząc do środka od razu rzuciło nam się w oczy zdjęcie violettowego kubeczka pełnego fioletowych lodów! Kupiłyśmy błyskawicznie 3 gałki ozdobione wafelkami ze zdjęciem Violi oraz różowymi gwiazdeczkami z cukru. Byłyśmy ciekawe jaki mają smak, jak się okazało bardzo dobry: jogurt owocowy :) Trzymając je w rękach cieszyłyśmy się jak małe dziewczynki, podekscytowane  kolejną violettową atrakcją.


Violettowe lody są podawane w dwóch rodzajach,, opakowań":
- gałki( max 2) w wafelku
- gałki( więcej niż 3) w pudełeczku

Cena jednej gałki to 2,50 w mojej cukierni. W waszych powinno być podobnie :) Postaram się dowiedzieć, w jakich miejscowościach możecie zakupić violettowe lidy. Jeśli ktoś z was już je jadł i wie, gdzie je dostać piszcie w komentarzach miejsca i ulice :)2 komentarze:

  1. Stargard szczecińsku ul. Srarówka galeria handlowa

    OdpowiedzUsuń
  2. Super post.Zjadłabym takie lody.
    Jusia

    OdpowiedzUsuń

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…