25 maja 2014

Video Blog Candelarii!

Candelaria Molfese postanowiła poprowadzić swój własny kanał na YT. Jest on w formie Video Bloga. Zapraszam do oglądnięcia, a potem przeczytania tłumaczenia dwóch z dotąd czterech zamieszczonych filmików.

Tłumaczenie wykonał Leon Verdas dla bloga Vilovers Polska. Prosimy o nie kopiowanie zamieszczonych poniżej treści!!!

Filmik nr. 1 "Mój nowy kanał na Youtube"Tłumaczenie:
Ups! Hej, cześć. Nie spodziewałem się tego.Mam możliwość powiedzenia, że teraz będziesz wiedzieć trochę więcej o mnie. Witam na moim nowym kanale You Tube. Chodźcie, wejdziemy do mojego domu.

Filmik nr. 2 Spójrz... idę!
Tłumaczenie :Tutaj chodzi. Co słuchać. Naprawdę!Czekaj! Naprawdę mnie śledzi? Jednak naprawdę istnieje.Tak więc, do działa! Naprawdę podoba Ci się mój kanał YouTube.Można robić więcej filmów, idą bardzo szybko! Nie przegap tego. Co ty robisz! Czy dmuchanie budzi? jak długo. To jest mój kanał Youtube! No ale możemy udostępnić. Podzielić? Mamy już wspólnych rodziców ubrania teraz też możemy  dzielić Fars No, ale możemy go udostępnić Nie Nie!


No i macie tutaj filmik pięciosekundowy, który Candelaria dodała w różnych językach. Został on przetłumaczony przeze mnie chociaż nie wiem czy to jest w ogóle potrzebne.Tłumaczenie:
Witajcie przyjaciele. Dziękuję za obserwowanie mojego kanału na Youtube. Kocham was ♥

Jak wam podobają się zamieszczone przez Cande filmiki i oczywiście nasze tłumaczenia??
PS. Przepraszam za ten czerwony kolor, ale coś mi się zwaliło i gdyby nie on to w ogóle nie moglibyście tego przeczytać. Mam nadzieję, że mocno nie przeszkadza.

3 komentarze:

 1. Wiesz można by było zmienić tło albo kolor tekstu ponieważ miejscowo nic nie widać i nie da się czytać. A co do postu świetny. A ten czerwony był bardzo dobrym rozwiązaniem. Oczywiście zrobisz co będziesz chcieć.

  OdpowiedzUsuń
 2. Organizuje nabór na blogu http://violettaapolonia.blogspot.com/ Zapraszam do wziecia udzialu ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Super pist.
  Jusia

  OdpowiedzUsuń

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…