13 maja 2014

( Oni razem) Marcesca w trzecim sezonie

Jak obiecałam, opiszę Wam każdą parę, która pojawi się w trzecim sezonie. Tym razem postanowiłam przyjżeć się bliżej Francesce i Marco. Ta para z każdym dniem zyskuje większą liczbę zwolenników. W naszej blogowej sondzie miała jedno z czołowych miejsc :) W tym poście opiszę wam, czego możemy się spodziewać po tej parze w nowej serii,, Violetty" :)

Od czego by tu zacząć... Może od tego, że podobnie, jak u drugiej pary, u Leonetty, w drugim sezonie,, Violetty" pojawił się ktoś, kto zepsuł więź między parą. Mam tutaj na myśli Anę, którą zagrała Justina Bustos. Ana była to była dziewczyna Marco, którą chłopak poznał, zanim przyjechał do Buenos Aires. Po swoim przyjeździe Marco zakochał się we Francesce, nawet z wzajemnością. Stanowili piękną parę.... dopóki...


Dopóki Ana nie przyjechała na wymianę uczniowską do Studio 21. Nie da się ukryć, że Dziewczyna cały czas czuła coś do Marco. Wręcz liczyła na to, że chłopak zostawi Fran dla niej. Wiele spraw pokrzyżowała. Jednak nic nie zniszczy wielkiej miłości Marcesci<3

PS: Trzeba zaznaczyć, że Justina jest cenioną modelką. Często pozuje do zdjęć w plenerze. Jej zdjęcia pojawiają się w magazynach czy portfoliach. Ana lubi promować nowe kolekjce najbardziej cenionych młodych projektantów :)
Zarówno w pierszym, jak i w drugim sezonie pary, które się łączyły miały wspólną piosenkę. Marcesca śpiewała już kilka duetów, jednak nie były to ich piosenki. Wykonywali covery, i choć robili to z sercem, nie były to ich kompozycje. Dla przypomnienia, jak to wyglądało wcześciej:

1 sezon:
- Violetta i Tomas: Tienes Todo
- Violetta i Leon: Podemos

2 sezon:
- Violetta i Leon: Nuestro CaminoWracając do Marcesci, producenci Violetty potrafią nas zaskoczyć. W drugim sezonie pojawiło się kilka nowych osób, które bardzo wiele pozmieniały. Myślę, że producenci mogą być bardzo przychylni do tematu wspólnej piosenki, tym bardziej, że Marco i Francesca stają się coraz to bardziej rozchwytywaną parą przed Vilovers.

Przejdźy dalej: Pocałunki
To chyba jeden z najbardziej lubianych tematów wśród Vilovers. Dlaczego? Z łatwością można zauważyć, że przykażdym pocałunku( np: podczas en vivo pocałunek leonetty) wszystkie fanki zaczynają krzyczeć i piszczeć, a w tle można usłyszeć wspólne pokrzykiwanie,, Całuj, całuj..". Sama przekonałam się o tym będąc na koncercie Violetty w kinie.

Miłość Marcesci również zaowocowała całusami. Para miała swoje 2 pocałunki  w drugim sezonie. Trzeba zauważyć, że z sezonu na sezon przybywa takich scen miłosnych. Nie mówię, że w nowej serii będą się całować co 5 minut :D ale myślę, że będzie jeszcze więcej romantycznych pocałunków.
Jeśli chodzi i Marcesce pocałunki tej pary były raczej spontaniczne, jeden przy wyjeździe Fran do Włoch, a drugi przed wyjściem dziewczyny na scenę w finałowym odcinku. Patrząc na Leonettę, pocałunki Violetty i Leona zawsze pojawiają się w romantycznej scenerii. Kwiaty, słynna ławeczka, muzyczka w tle... Kto wie, może Marcesca też będzie miała swoje romantyczne 5 minut? :) Czas pokaże ;)
 

W internecie pojawiły się również zdjęcia Marcesci zza kulis trzeciego sezonu, a konkretniej z nagrywania serialu w Barcelonie. Są to zdjęcia z fanami Marcesci:

Bezpośredni odnośnik do obrazka Bezpośredni odnośnik do obrazka

  
Wiele z was na pewno by chciało, aby ta para była razem również w rzeczywistości. Jednak niestety lub stety tak nie jest. Mimo licznych pocałunków w serialu i miłosnych scen, jest to tylko ich rola, jaką odgrywają. W realu każde z nich ma swoją połówkę, z którą wiedzie sobie spokojne życie. Tak na prawdę, Lodovica i Xabiani przyjaźnią się, a grę roli traktują jako swoją pracę. Nasza Lodovica jest obecnie w związku z Tomasem Goldschmidtem. Są parą od kilku lat i mają się dobrze. Łączy ich duże uczucie:

   
  

 

  Jeśli chodzi o Marco, on również ma swoją drugą połówkę. Spotkał ją właśnie na planie serialu,, Violetta". Mowa tutaj o Mercedes Lambre, która gra serialową Ludmiłę. Tą dwójkę połączyła wielka miłość oraz pasja. Taniec, śpiew i aktorstwo. Mechi i Xabiani są ze sobą już długi okres czasu. I oby tak dalej!!! :)

  
   
  

Mam nadzieję, że post wam się podobał. Szykuję już dla was kolejne posty o kolejnych parach. Na koniec móje ulubione gify Marcesci i kilka zdjęć :)

  

Bezpośredni odnośnik do obrazka

Bezpośredni odnośnik do obrazka

2 komentarze:

  1. Super post . Marcesca i Leonetta forever ...

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo lubię tą parę! Na prawdę świetnie się uzupełniają! :))
    Ciekawy wpis. :))

    OdpowiedzUsuń

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…