4 maja 2014

Juntada Tinistas [Podsumowanie]

Było to wielkie wydarzenie! Ogromny i zjawiskowy koncert Martiny Stoessel. Wiele się na nim wydarzyło.Zacznijmy może do piosenek. Tinita zaśpiewała tam na sam początek Como Quieres, Te Creo, Hoy somos mas oraz Ser mejor następnie żeby rozruszać publiczność pojawiło się Libre soy oraz AUTORSKA PIOSENKA MARTINY pt. Lucha por tu suenos! Piosenka była piękna i melodyjna oraz szybko wpada w ucho. W między czasie pokazano 2 filmiki - jeden z obsadą w składzie Jorge, Diego, Lodovica, Alba, Rugerro, Xabini, Facundo, Candelaria, Samuel oraz Martina którzy pozdrowiła fanów, a następnie zachęcili ich do segregowania śmieci. Kolejną niespodzianką był występ Jorge Blanco oraz Mercedes Lambre, którzy razem z Tini zaśpiewali piosenki Jessie J. Był także kolejny filmik w którym wyświetlili flagi państw które nie mogły przyjechać na koncert. Ogólnie to były Włochy, Francja i Hiszpania, ale pośród tego znalazła się jedna flaga inna od wszystkich - Polska!! Oprócz tego Martina zaśpiewała także piosenkę swojego ulubionego zespołu której tytuł wytatuowała sobie na karku (post w przygotowaniu). Na placu z tego co się dowiedziałam było około 300 000 tys. osób czyli prawie tyle co w całej Argentynie! W czasie koncertu można było zakupić także wiele gadżetów z Violetty oraz Simplemente Tini czyli biografię Martiny która weszła do sprzedaży 3 maja (wczoraj). A teraz, żeby się nie rozpisywać (tak mocno) to w rozwinięciu posta znajdziecie wiele zdjęć i filmików z tego wyjątkowego wydarzenia.1. Video z obsadą Violetty.


2. Mercedes i Martina śpiewają Price Tag


3. Jorge i Martina śpiewaną Corre


4. Martina śpiewa En mi mundo


5. Martina śpiewa Libre Soy


6. Martina śpiewa Hoy somos Mas


7. Autorska piosenka Tinity - Lucha Por tu Suenos


8. Zdjęcia fanów - Flagi


9. Martina Stoessel - Imagine


10. Nie obeszło się jak pisała bez Ser Mejor


11. No tak, był jeszcze jeden gość - Alex, z którym Tini zaśpiewała piosenkę. Zapraszam do słuchania :)


12. Te Creo


13. Como Quieres


14. No i na koniec wszystkich filmików, mam niespodziankę. Znalazłam całość, a co to znaczy? To znaczy to, że ci którzy nie oglądali koncertu na żywo to mogą to nadrobić i oglądnąć tutaj :D Spotkanie z Tinitą trwało prawie 1,5h więc życzę miłego filmu ;)
A teraz przejdźmy do zdjęć, których znalazłam mnóstwo, bo jakoś ok. 300 jednak nie dodam tutaj wszystkich (no dobra dodam większość, skoro tak nalegacie :D )


Okej, resztę zdjęć wam oszczędzam :D Chcielibyście tam być?? Podobał wam się koncert i niespodzianki Tinity??????

2 komentarze:

  1. Pewnie, że byśmy chcieli! :)
    Zapraszam http://violetta-lovers.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…