25 kwietnia 2014

Violetta 3! Nowy teledysk i scenariusz...

Trzeci sezon zbliża się wielkimi krokmi. Z dnia na dzień przybywa wiadomości dotyczących nowej serii. Ostatnio choreograf obsady udostępnił post o nagrywaniu nowego teledysku do Violetty 3!!! Pojawiły się też zdjęcia zza kulis. Przetłumaczyłam kilka postów specjalnie dla was :) Zapraszam!


Główny choreograf Sergio Mejia, odpowiedzialny za wszystkie układy taneczne naszej obsady, udostępnił taki oto tweet:


 ,, Nagrywanie pierwszego Videoclipu do Violetta3! Nie mogę pokazać wszystkiego, ale kto stoi najbliżej aparatu?"Moim zdaniem jest to Leon, czyli Jorge Blanco. Można to stwierdzić po charakterystycznych trampkach, Conversach, które leon nosił w drugim sezonie. Oczywiście może to być również Federico bądź Andres, ale wydaje mi się, że Leon to najbardziej prawdopodobne stwierdzenie.

 Teraz przejdźmy do scenariusza. Candelaria Molfese, serialowa Camila, dodała ostatnio zdjęcie jego urywka:


Na scenariuszu pojawił się napis: Capitulo 323. Ale spokojnie. Choć każdy z was na pewno chciałby, aby sezon Violetty liczył tyle odcinków, to niestety tak nie będzie. Pierwszy i drugi sezon miał 80 odcinków i jak zapewniła Lodovica, trzeci sezon też będzie liczył tyle odcinków.
Zatem skąd ta liczba?
Pamiętacie pierwsze zdjęcie scenariusza, jakie pojawiło się w sieci?
Widać na nim wyraźnie, że mamy napis: Capitulo 001. Trzecia liczba to jeden- jest to numer odcinka. Zatem liczba 23 to numer odcinka w trzecim sezonie. Pierwsza trójka to pewnie numer sezonu :)Jeszcze jednym newsem jest to, że na zdjęciu widać imię Angie! Oznacza to, że czarująca nauczycielka powróci :)

Widać też, że w spisie osób występujących w tym odcinku jest Seba z Rock Bones. W drugim sezonie Camila zakochała się w nim z wzajemnością. Jednak drugi sezon zakończy się pocałunkiem Cami z Broadway'em. Zatem czyżby szykowały się nowe rozgrywki miłosne?

To tyle jeśli chodzi o scenariusz i teledyski. 
W następnym poście pojawią się zdjęcia i tweety zza kulis :)

1 komentarz:

  1. po obrączce, stwierdzam iż to mój kochany pan Blanco :333
    //Kasik

    OdpowiedzUsuń

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…